برنج

سردار مهماندار اعلام کرد:

۳۵۰ دوربین پلاک‌خوان دارای کد پلیس هستند

عصر خودرو- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از نصب ۳۵۰ دوربین پلاک خوان در شهر تهران خبر داد و گفت: این دوربین‌های دارای کد پلیس هستند.

۳۵۰ دوربین پلاک‌خوان دارای کد پلیس هستند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار کرد: در حال حاضر 350 دوربین پلاک خوان در شهر تهران نصب شده که دارای کد پلیس هستند و تمامی تخلفات اعم از ورود غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک، طرح کاهش آلودگی هوا و معاینه فنی و ... را ثبت می‌کنند.

  وی ضمن تشکر از اقدامات و همکاری های شرکت کنترل ترافیک افزود: از سال گذشته شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران تعداد 33 دوربین در مبادی ورودی و خروجی شهر تهران نصب کرده و تقاضای تخصیص کد پلیس داشتند.

  سردار مهماندار ادامه داد: همان طور که می‌دانید صحت سنجی دوربین‌ها بایستی استانداردهای ناجا را پاس کنند تا شهروندان به اشتباه جریمه نگردند به همین منظور این 33 دوربین مورد تست قرار گرفت  و 21 دوربین در 21نقطه توانستند استاندارها را پاس کنند، البته برخی از این دوربین ها با اغماض توانستند مجوز برای فعالیت اخذ و کد پلیس دریافت کرده‌اند.

  رئیس پلیس راهور پایتخت بیان کرد: 12 دوربین دیگر از همان مجموع 33 دوربین نتوانستند استانداردهای لازم را کسب کنند و قرار بر این شد تا آیتم های صحت سنجی را بالاتر ببرند و ما مجدد تست کنیم و اگر تاییدیه از ناجا گرفتند آن 12 دوربین دیگر هم مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط