اوتو ۳۶۰

بنزین «۲۹۹۳»

به خودروهای با ۱۵سال ساخت به بالا سهمیه بنزین تعلق نگرفته است

عصر خودرو- نماینده مردم فلاورجان گفت: در حال حاضر به خودرهای با ۱۵ سال ساخت سهمیه بنزین تعلق نگرفته است و از طرفی هم دولت می‌گوید که این طرح را اجرا کرده تا به مستضعفان کمک کند.

به خودروهای با ۱۵سال ساخت به بالا سهمیه بنزین تعلق نگرفته است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی به راه برون رفت مشکلات اقتصادی پس از گرانی بنزین اشاره کرد و گفت: به نظر من باید طرحی در مجلس ارائه شود برای اینکه قیمت اجناس و کالاها تعدیل شود.

  وی در ادامه افزود: درگام دوم باید بیاییم قیمت بنزین را تک نرخی کنیم تا جلوی فسادگرفته شود؛ چرا که دولت هم بارها اذعان کرده بود سهمیه بندی بنزین فساد آور است.
  بعضی از سرمایه‌داران 6 خودرو دارند که اتفاقا الان به آنها سهمیه بیشتری در نظر گرفته می‌شود و آن فقیری که هیچ ماشینی ندارد اگر یک نفر باشد فقط 55 هزار تومان یارانه بابت آن دریافت می‌کند که این اجحاف در حق مستضعفان است.

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به استدلال‌های دولت در رابطه با سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر به خودرهای با 15 سال ساخت به بالا سهمیه بنزین تعلق نگرفته است و از طرفی هم دولت می‌گوید این طرح را اجرا کرده ایم تا به مستضعفان کمک شود در حالی که این هدف با عدم تخصیص بنزین به برخی خودروهای قدیمی در تعارض است.

  نماینده مردم فلاورجان تاکید کرد: افراد محروم جامعه که نمی‌توانستند خوردهای مدل بالا خریداری کنند به سمت خرید خودروهای با کارکرد بالاتری رفتند اما متاسفانه الان به آنها سهمیه بنزین داده نشده است.

  وی اظهار کرد: یکی از استدلاهایی که دولت برای افزایش قیمت بنزین داشته این بود که بعضی از سرمایه‌داران 6 خودرو دارند که اتفاقا الان به آنها سهمیه بیشتری در نظر گرفته می‌شود و آن فقیری که هیچ ماشینی ندارد اگر یک نفر باشد فقط 55 هزار تومان یارانه بابت آن دریافت می‌کند که این اجحاف در حق مستضعفان است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط