معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر کرمان خبر داد:

برخورد قاطع با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در کرمان

عصر خودرو- معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرمان از برخورد قاطع با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در کرمان خبر داد.

برخورد قاطع با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در کرمان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ،  محمد مهدی نژاد  در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی ها و سرویس های مدارس در پی اصلاح و افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: تاکنون سازمان و مراجع ذیصلاح هیچگونه افزایش نرخی در این خصوص را اعلام نکرده اند و چنانچه تصمیمی در این خصوص اتخاذ شود پس از طی مراحل قانونی به اطلاع رانندگان و شهروندان می رسانیم.

  وی ادامه داد: در شهر کرمان یکسری آژانس های فاقد مجوز از شهرداری اقدام به افزایش نرخ کرده اند که رانندگانی که این کار را کرده اند فاقد مجوز بوده اند و کارت سوخت هم برای آنها صادر نشده است. پی گیر بحث سوخت رانندگانی که قبلا برای اخذ پروانه اقدام کرده بودند، هستیم.

  معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرمان عنوان کرد: خودروهای گشتی در به صورت دو شیفت در سطح شهر کرمان اقدام به گشت زنی و بازرسی کل خطوط تاکسی می کنند.

  وی گفت: همچنین به برخی آژانس ها در خصوص افزایش نرخ اخطار داده ایم و اعلام کرده ایم که سوخت برای آژانس های دارای پروانه تامین شده است. بر این اساس خودروهای تاکسی تک سوز 200 لیتر، دوگانه سوز 120 لیتر و تاکسی های ون در حال حاضر 400 لیتر شارژ شده است.

  معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرمان عنوان کرد: گشت مشترکی با همکاری معاونت بازرسی صمت، تعزیرات حکومتی و شهرداری کرمان برای نظارت بر نرخ کرایه تاکسی ها راه اندازی شده است.

  وی از برخورد قاطع با رانندگان تاکسی که اقدام به افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی کرده اند خبر داد و افزود: در صورت مشاهده چنین مواردی بسیار سخت با آنها برخورد می شود.

  مهدی نژاد همچنین یادآور شد: در حال رایزنی برای حل مشکلات رانندگان هستیم.

  وی گفت: مردم می‌توانند شکایات خود را به شماره‌های تلفن 137 شهرداری، 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه پیام کوتاه 10001798 و یا با تلفن رسیدگی به شکایات مردمی تاکسیرانی شهر کرمان به شماره 33342214 اعلام کنند.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۷۴
    • ۴۷۲
    • ۴۷۱
    • ۴۷۰
    • ۴۶۹
    • ۴۶۸
    • ۴۶۷
    • ۴۶۶
    • ۴۶۴
    آخرین بروزرسانی ۱۱ ساعت پیش
    آرشیو