خودروسازی ایلیاریمکس

۵ نکته که قبل از خرید بیمه بدنه باید بدانید

عصر خودرو- داشتن بیمه ثالث اجباری است ولی خرید بیمه بدنه اختیاری بوده و هر دارنده خودرو می تواند برای داشتن پوشش های بیشتر و به انتخاب خود این بیمه نامه را خریداری کند.

۵ نکته که قبل از خرید بیمه بدنه باید بدانید
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خراسان، داشتن بیمه ثالث اجباری است ولی خرید بیمه بدنه اختیاری بوده و هر دارنده خودرو می تواند برای داشتن پوشش های بیشتر و به انتخاب خود این بیمه نامه را خریداری کند.

  1- خرید بیمه بدنه اجباری است؟

   داشتن بیمه ثالث اجباری است ولی خرید بیمه بدنه اختیاری بوده و هر دارنده خودرو می تواند برای داشتن پوشش های بیشتر و به انتخاب خود این بیمه نامه را خریداری کند.

  2- خسارت سرقت کلی در بیمه بدنه چگونه پرداخت می شود؟

  خسارت سرقت کلی برای زمانی است که کل خودرو به سرقت برود و اگر تا 60 روز پیدا نشود، هزینه تعمیر و تعویض قسمت های آسیب دیده خودرو به همراه هزینه نجات خودرو تا 75درصد قیمت روز خودرو ، بر اساس شرایط بیمه نامه در شرکت های مختلف بیمه پرداخت می شود.

  3- آیا امکان انتقال بیمه بدنه به شخص دیگر امکان پذیر است؟

  بیمه بدنه برای خود شخص است و فرد می تواند بیمه بدنه را به شخص دیگر و یا خودروی دیگر منتقل کند.

  4- آیا می توانم بیمه بدنه کوتاه مدت خریداری کنم؟

  بیمه بدنه یک بیمه نامه یک ساله است و نمی توان بیمه بدنه کوتاه مدت خریداری کرد.

  5- بهترین بیمه بدنه خودروی صفر را از کجا تهیه کنیم؟

  بهترین بیمه بدنه برای خودروی صفر می تواند قیمت مناسب ترین بیمه بدنه باشد. شرکت های بیمه در این زمینه با هم بسیار رقابت دارند و تخفیفات بیمه بدنه خودروی صفر را همواره در نظر می گیرند چرا که می دانند شما مراقب خودروی صفر به خوبی هستید!

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط