اوتو ۳۶۰

تصادف اتوبوس با خودرو سواری در تهران ۲ مصدوم داشت

عصر خودرو- فرمانده ایستگاه شماره ۵۸ آتش نشانی شهر تهران گفت: برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با اتوبوس در بزرگراه یادگار امام(ره)، ۲ مصدوم به همراه داشت.

تصادف اتوبوس با خودرو سواری در تهران ۲ مصدوم داشت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ،  روز شنبه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، حمید کشاورز درباره جزئیات این سانحه رانندگی اظهار داشت: حوالی ساعت 9 امروز این حادثه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام (ره) نرسیده به فرحزاد به سامانه 125 اعلام که بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه شماره 58 به محل حادثه اعزام شدند.

  وی افزود: یک دستگاه خودرو سواری استپ وی به هنگام حرکت از مسیر اصلی خارج و در ادامه با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرد.

  این فرمانده سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: باک اتوبوس بر اثر شدت برخورد با خودرو سواری دچار نشت گازوییل شده بود که آتش نشانان نسبت به جمع آوری گازوئیل از سطح مسیر و ایمن سازی لازم اقدام کردند.

  به گفته وی، هر 2 مصدوم این حادثه تحویل عوامل اورژانس شد و علت این سانحه رانندگی در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور قرار دارد.

  تصادف 2 خودروی سواری در تهرانسر

  برخورد شدید 2 دستگاه خودروی سواری با یکدیگر 3 مصدوم بر جای گذاشت.

  فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این تصادف گفت: شب گذشته این حادثه در بلوار لاله تهرانسر به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

  ناصر شیرازی افزود: پس از رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلوم به شدت با یک دستگاه خودروی تیبا برخورد که بر اثر این تصادف 2 خانم 35 ساله و یک مرد 30 ساله به شدت مصدوم شده بودند.
  وی ادامه داد: هر 3 مصدوم این سانحه رانندگی تحویل عوامل اورژانس شد و آتش نشانان هر 2 خودرو را به محل امن انتقال دادند.

  شیرازی علت این تصادف را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط