اوتو ۳۶۰

فرمانده انتظامی کردستان:

محموله ۲.۲ میلیارد ریالی باطری خودرو کشف شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان سروآباد در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک دستگاه کامیون کشنده حاوی بار قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

محموله ۲.۲ میلیارد ریالی باطری خودرو کشف شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سردار علی آزادی  اظهار داشت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی شهید کریمی در محور مریوان – سنندج با هماهنگی مراجع قضایی خودرو مذکور را متوقف کرده و در بازرسی از آن تعداد 12 هزار و 802 عدد انواع باتری خودرو با آمپرهای مختلف را کشف کردند.

  وی با بیان اینکه در راستای شناسایی و کشف این محموله قاچاق یک نفر دستگیر شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله را دو میلیارد و 200 میلیون تومان اعلام کردند.

  فرمانده انتظامی استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود از کشف بیش از 35 هزار عدد انواع مواد محترقه در شهرستان سقز خبر داد و ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی شهرستان سقز حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای ورودی به شهر به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک شدند.

  سردار آزادی یادآور شد: ماموران خودرو مورد نظر را با هماهنگی مراجع قضایی متوقف کرده که در بازرسی از آن 35 هزار و 40 عدد انواع مواد محترقه را کشف کرده و یک نفر را نیز در این رابطه دستگیر کردند.

  برچسب ها
  کرمان موتور