اوتو ۳۶۰

ترافیک نیمه سنگین در ورودی پایتخت

تردد روان در مناطق زلزله‌زده

عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: در حال حاضر تردد روان خودروهای امدادی در مسیرهای منتهی به مناطق زلزله‌زده در استان آذربایجان شرقی در جریان است.

ترافیک نیمه سنگین در ورودی پایتخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک را هور ناجا  درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در ورودی کلانشهر پایتخت در آزادراه‌های قزوین- کرج و کرج - تهران در محدوده‌های مهرویلا تا گرمدره سنگین و در برخی مقاطع نیمه سنگین گزارش شده است. 

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک را هور ناجا  تصریح کرد: ترافیک در آزادراه‌های قم- تهران، ساوه- تهران، پاکدشت- تهران، شهریار- تهران و جاده خصوص به سمت تهران  پرحجم است. 

  وی به بارش باران در محور میناب- بندرعباس در استان هرمزگان اشاره و بیان داشت: با توجه به لغزندگی سطح معابر در این محدوده لازم است  رانندگان سرعت مطمئنه را لحاظ کرده و با رعایت فاصله طولی مناسب اقدام به رانندگی کنند. 

  سرهنگ رحمانی در پاسخ به دیگر پرسش فارس درخصوص وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به مناطق زلزله زده در استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد:  خوشبختانه هیچکدام از جاده‌های اصلی مسدود نیست  و در حال حاضر تردد روان خودروهای امدادی و کمک‌رسان را در معابر استان آذربایجان شرقی در حال انجام است. 

  وی گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط