اوتو ۳۶۰

۲۰ سرقت خودرو در کارنامه سارق حرفه ای

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد، از دستگیری ۲ سارق موتورسیکلت و خودرو خبر داد و گفت: سارق خودرو تا کنون به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرده است.

۲۰ سرقت خودرو در کارنامه سارق حرفه ای
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ محمد آقا احمدی گفت: روز گذشته ماموران انتظامی کلانتری 104 عباس آباد هنگام گشت زنی در محدوده کلانتری متوجه رفتار مشکوک راکب موتورسیکلتی می شوند و برای بررسی موضوع، پلاک انتظامی آن را استعلام که در استعلام گرفته شده، مشخص می شود موتورسیکلت سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت به مدت یک هفته دارد.

  این مقام انتظامی با اشاره به اینکه موتورسوار توسط عوامل کلانتری دستگیر شد، گفت: در بازرسی بدنی از وی مقدار 10 گرم شیشه در بسته های یک گرمی کشف و متهم اظهار داشت: قرار بود، مواد مخدر را به ازای دریافت اموال سرقتی به فردی که منتظر وی هستم، تحویل بدهم.

  کلانتر محله عباس آباد عنوان کرد: مراقبت های ویژه پلیسی، آغاز تا اینکه فرد مورد نظر با یک دستگاه خودروی سمند به محل قرار مراجعه و ماموران در استعلام پلاک انتظامی خودرو به دست آوردند که خودروی سمند نیز سرقتی بوده و 10 روز پیش در محدوده کلانتری 126 تهران پارس سرقت شده است.

  احمدی عنوان کرد: عملیات دستگیری سارق دوم نیز آغاز ولی راننده خودرو به محض مشاهده تیم عملیات کلانتری از محل گریخت و سعی در فرار از صحنه را داشت که با شلیک تیر هوائی توسط ماموران کلانتری و سپس شلیک به سمت لاستیک خودرو، ماموران موفق شدند خودرو را در تقاطع خیابان خرمشهر و خیابان شهید مطهری متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

  وی افزود: در بازرسی از خودروی متهم تعدادی قطعات و تجهیزات سرقتی کشف و هر 2 متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری محل منتقل شدند.

  رئیس کلانتری عباس آباد تصریح کرد: راننده خودروی سواری در کلانتری به 20 فقره سرقت خودرو اعتراف و اظهار داشت: دراردیبهشت ماه امسال پس از گذراندن 2 سال حبس از زندان آزاد شده است و در این مدت با سرقت 20 فقره خودرو و خرد کردن آنها و فروش قطعات خودرو، مواد مخدر خویش را تامین و گذران زندگی می کرده است.

  احمدی عنوان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی مال باختگان و سایر جرائم مشابه متهمان در جریان است.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور