برنج

رئیس پلیس پایتخت:

پلیس نظرات مشورتی برای طرح ترافیک را اعلام کرده است

عصر خودرو- رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس نظرات مشورتی خود را در راستای بهبود طرح ترافیک جدید به شورا اعلام کرده و امیدواریم شورا یک طرفه عمل نکند.

پلیس نظرات مشورتی برای طرح ترافیک را اعلام کرده است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی در رابطه با آخرین اظهارات پلیس در مورد طرح ترافیک اظهار کرد: پلیس با کلیات طرح ترافیک جدید مشکلی ندارد اما به برخی از جزییات و نحوه اجرای آن ایراداتی داشته که این ایرادات را به شورای شهر اعلام کرده است.

  وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پلیس به غیر از ایراد گرفتن به ساعت طرح ترافیک به چه موضوعات دیگری از این طرح ایراد دارد، افزود: نظرات خود را به آنها اعلام کرده ایم و هنوز منتظر پاسخ از سوی آنها هستیم.

  سردار رحیمی تصریح کرد: شورا می خواهد یک طرفه عمل کند اما پلیس نظراتش را مکتوب به آنها اعلام کرده و امیدواریم با این نظرات موافقت شود تا بتوانیم وضعیت ترافیکی بهتری را در معابر پایتخت داشته باشیم.

  وی یادآور شد: مجدد می گویم اصل طرح مشکلی ندارد در اجرای آن ایراداتی است که ما هم راجع به این ایرادات نظرات مان را اعلام کرده ایم.

  بر اساس این گزارش، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت پیشتر در گفتگو با این خبرگزاری گفته بود در روزهای ابتدایی اجرای طرح ترافیک جدید شاهد کاهش ترافیک در محدوده طرح و افزایش طرح در خیابان های منتهی به طرح (یعنی خارج از طرح) بوده ایم اما چند روزی که از آغاز این طرح گذشت (حدود 5، 6 روز) به غیر از خیابان های خارج از طرح در محدوده طرح ترافیک هم شاهد افزایش ترافیک بوده ایم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط