برنج

۴کشته و ۲ مجروح در یک برخورد مرگبار

عصر خودرو- برخورد شدید پژو۲۰۶ با پراید در محور"نیکشهر" به "ایرانشهر " ۴ کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت.

۴کشته و ۲ مجروح در یک برخورد مرگبار
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سرهنگ یداله ستوده رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این حادثه گفت: روز گذشته یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر 81 محور "نیکشهر" به "ایرانشهر" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

  وی تصریح کرد: با بررسی به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه پژو 206 با 4 سرنشین با یک دستگاه پراید با 2 سرنشین به صورت رخ به رخ برخورد کرده است.

  سرهنگ ستوده عنوان کرد: در این حادثه متأسفانه راننده پراید و 3 سرنشین خودروی پژو 206 به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده پژو206 و سرنشین پراید نیز مصدوم و  توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

  رئیس پلیس راه جنوب استان خاطر نشان کرد: علت تامه تصادف توسط کارشناسان پلیس راه ناتوانی راننده پژو 206 در کنترل خودرو به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

  سرهنگ ستوده با اشاره به دوطرفه بودن بیشتر محورهای مواصلاتی  استان از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه سلامت خود و دیگران را حین سفر تضمین کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط