برنج

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مطرح کرد؛

نیاز ۳۹۶ هزار سرویس اتوبوس برای۸۴۰ هزار زائر باقی مانده در عراق

عصر خودرو- قربانی گفت: تعداد تجمع زائرانِ در انتظار بازگشت تا ۲۷ مهر ۸۴۰ هزار نفر بوده است و پیش بینی می‌شود برای بازگشت زائران حدود ۳۹۶ هزار سرویس اتوبوس به صورت روزانه نیاز است.

نیاز ۳۹۶ هزار سرویس اتوبوس برای۸۴۰ هزار زائر باقی مانده در عراق
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو»  به نقل از صداوسیما؛ مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: تعداد حمل و نقل عمومی در مرز‌های چهارگانه (مهران، شلمچه، چذابه، خسروی) در مجموع 2 برابر سال گذشته بوده است.
  او در نشستی که روز شنبه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد، افزود: حمل و نقل زائران در اربعین نسبت به سال گذشته با کیفیت بهتر درحال انجام است و آسیب شناسی طرح اربعین از سال گذشته از سامانه‌های حمل و نقل هوشمند در سازمان صورت گرفته است.

  معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: دوربین‌های نظارت تصویری تمامی تردد‌ها را رصد می‌کند.

  قربانی ادامه داد: باتوجه به برنامه ریزی‌های حمل و نقل جاده‌ای ویژه اربعین افزود: وضعیت شبکه‌های حمل و نقل ویژه اربعین از روز‌های گذشته بررسی شده و در مجموع 11 هزار دستگاه اتوبوس برای خدمات رسانی در نظر گرفته شده بود و سامانه‌های 141 نیز اطلاع رسانی‌های خوبی را به هموطنان درخصوص ناوگان‌های حمل و نقل انجام دادند.

  او با بیان اینکه تعداد حمل و نقل عمومی در مرز‌های چهارگانه در مجموع دو برابر سال گذشته بوده است، اظهار کرد: در مرز‌های مهران، شلمچه، چذابه و خسروی در مجموع دو برابر سال گذشته تردد صورت گرفته است و تعداد تجمع زائرین در انتظار بازگشت تا 27 مهر 840 هزار نفر بوده است و پیش بینی می‌شود برای بازگشت زائران حدود 396 هزار سرویس اتوبوس به صورت روزانه نیاز است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط