برنج

دوربین عقب خودروهای ب ام‌ و مشکل دارد!

عصر خودرو- دوربین و سنسور عقب خودروهای مدل ۲۰۱۸ به بعد شرکت ب ام‌ و با مشکل جدی مواجه‌اند و طی یک فراخوان باید هرچه سریعتر به برطرف‌سازی آن اقدام کنند.

دوربین عقب خودروهای ب ام‌ و مشکل دارد!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان با انتشار یک اطلاعیه جدید از تمامی دارندگان خودروهای مدل 2018 به بعد درخواست کرده است که به منظور اصلاح عیب‌یابی دوربین و سنسور عقب خودرو هرچه سریعتر به مراکز و نمایندگی‌های مجاز این شرکت مراجعه کنند.

  بر اساس گزارش وب سایت دیجیتال ترندز، انجمن ترافیک بزرگراهها و امنیت جاده‌ای (NHTSA) آمریکا در این خصوص اعلام کرده است که بسیاری از رانندگان خودروهای جدید بی‌ام‌و به هنگام رانندگی با دنده عقب، قادر نبودند با بهره‌گیری از دوربین عقب به وضوح تصاویر و اشیای پشت خودرو را مشاهده کنند.

  به گفته بسیاری از دارندگان خودروهای مذکور، این مساله همانند خاموش شدن ناگهانی صفحه نمایش موبایل بوده که آنها را با یک صفحه سیاه مواجه کرده و بدین ترتیب قادر به مشاهده هیچ چیز نبودند.

  بعد از آنکه این خودروساز آلمانی از تعدد وجود این مشکل باخبر و مطلع شد، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هرچه سریعتر خودروهای مدل 2018 به بعد خود را به مراکز و نمایندگی‌های مجاز شرکت بی‌ام‌و در سراسر جهان نشان داده تا متخصصان و کارشناسان فنی فعال در آنها مشکل و نقص مربوطه را شناسایی و برطرف کنند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط