برنج

آغاز فروش BMW مدل ۳۲۰i و ۳۳۰i توسط پرشیاخودرو

عصر خودرو- طبق اعلام واحد فروش شرکت پرشیاخودرو، خودروی BMW سری ۳ سدان به صورت صفر کیلومتر مدل ۲۰۱۸ به صورت نقدی و اعتباری در مدل های ۳۲۰i و ۳۳۰i به خریداران عرضه می شود.

آغاز فروش BMW مدل ۳۲۰i و ۳۳۰i توسط پرشیاخودرو
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، شرایط فروش اعتباری با 50٪ پیش پرداخت و بازپراخت 6 تا 24 ماه اعلام شده است. ضمن این که در صورت تمایل مشتریان، پرشیاخودرو آمادگی دارد در قالب طرح Used Car، خودروهای BMW و MINI کارکرده متقاضیان خرید را با نمونه های صفر کیلومتر سری 3 جایگزین نماید. از جمله نکات برتر این طرح باید به محدود بودن موجودی BMW سری 3 صفر کیلومتر، مشخص بودن دقیق لیست آپشن ها و تخصیص شماره شاسی به مشتری در زمان عقد قرار داد اشاره کرد.
  همچنین خودروهای موجود در این طرح دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی و ٢ سال خدمات رایگان BSI+ را نیز در نظر گرفته است. هر چند در قالب این طرح خودروها در 30 روز کاری به مشتریان تحویل داده می شوند اما، در صورت تکمیل وجه برای طرح های نقدی و تکمیل و تائیدیه اعتبارسنجی پرونده های خرید اعتباری، پرشیاخودرو آمادگی تحویل خودروها به صورت به روز را نیز دارد.
  از جمله نکات مهم در مورد فعالیت های این شرکت نسبت به دیگر رقبا، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی معتبر به مشتریان است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط