رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس

عصر خودرو- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: سه شرکت خوردو ساز در تبریز برای تولید اتوبوس‌های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی این شهر اعلام آمادگی کردند.

اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایسنا، مهدی یوسفی افزود: توافقات اولیه برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز با سه شرکت خودروساز انجام شده و جزئیات نهایی این همکاری هفته آینده مشخص می‌شود.

  وی ادامه داد: در نشستی که با مدیران عامل شرکت‌های اسنا، آذهایتکس و آکیا داشتیم، هر سه شرکت آمادگی خود برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز را اعلام کردند.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در خصوص چگونگی تولید اتوبوسها توسط شرکتهای خودروسازی تبریز عنوان کرد: هر سه شرکت اعلام آمادگی کردند که با وجود مشکلات ناشی از تحریم، اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی شهر تبریز را تولید و در کمترین زمان ممکن تحویل دهند.

  وی با اشاره به جزئیات و نتیجه نشست خود با مدیران عامل سه شرکت خودروسازی اسنا، آذهایتکس و آکیا، گفت: با توجه به اعلام آمادگی هر سه شرکت خودروسازی برای سرمایه گذاری در ناوگان اتوبوسرانی تبریز، شرکت اسنا اسناد و پورپوزال مربوط به فروش و سرمایه گذاری و شرکتهای آذهایتکس و آکیا پورپوزال مربوط به فروش اتوبوس را ظرف یک هفته به معاونت حمل و نقل ارایه می دهند.

  یوسفی افزود: بر این اساس این سه شرکت خودروسازی، سرمایه گذارهای معتبر در خصوص تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز را نیز معرفی می کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط