برنج

افزایش ۱۰ درصدی کرایه سرویس مدارس بجنورد

عصر خودرو- کرایه سرویس مدارس برای دانش‌آموزان مرکز استان خراسان شمالی به نسبت سال تحصیلی گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.

افزایش ۱۰ درصدی کرایه سرویس مدارس بجنورد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، رئیس انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش خراسان شمالی  اظهار داشت: تصمیم‌گیری در زمینه هزینه های سرویس مدارس شهرستان ها در کارگروه ماده 18 صورت میگیرد و بر این اساس کارگروه مزبور در بجنورد هزینه جابه جایی هر دانش آموز با ناوگان سواری را 880 هزار ریال، ون 725 هزار ریال و مینی بوس را 660 هزار ریال تعیین کرده است.

  سیدمحمد سیدی گفت: هزینه رفت و آمد هر دانش آموز در شهرک های اقماری بجنورد با ناوگان سواری 970 هزار ریال، ون 850 هزار ریال و مینی بوس نیز 730 هزار ریال خواهد بود.

  رئیس انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش خراسان شمالی خاطرنشان کرد: کارگروه ماده 18 هر شهرستان پس از تعیین کرایه سرویس مدارس و تصویب آن در شورای اسلامی شهر و موافقت فرمانداری، آنرا ابلاغ می کند که البته این کرایه ها در سایر شهرستان های استان کمتر از بجنورد است.

  در خراسان شمالی 14 هزار و 996 دانش آموز شهری با سرویس مدرسه جابه جا می شوند که در این زمینه 2 هزار و 805 دستگاه خودرو به عنوان ناوگان دانش آموزی فعال است.

  165 هزار دانش آموز در بیش از 2 هزار باب مدرسه زیر نظر 14 هزار معلم تحصیل می کنند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط