اطلس خودرو

اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد :

پژو ۲۰۰۸ پنج ستاره کیفی گرفت

تولید ۱۲خودروی سبک و ۷ خودروی سنگین ۴ ستاره ای در مردادماه امسال

عصر خودرو- بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در مردادماه امسال در گروه خودروهای سبک و در بخش سواری پژو ۲۰۰۸ پنج ستاره کیفی گرفت و بیشترین امتیاز را در مرداد امسال به خود اختصاص داد و ۱۲ خودروی سواری دیگر توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند.

پژو ۲۰۰۸ پنج ستاره کیفی گرفت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از شاتا، بر اساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در مرداد ماه امسال در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را به خود اختصاص داد و در لیست قیمتی دو نیز وانت‌های‌ مزدا کارا 2000 تک کابین و دو کابین بهمن موتور، سایپا 151 شرکت سایپا بن‌ رو و وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند و نیسان‌های تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد توانستند یک ستاره کیفی را از آن خود کنند.

  پژو 2008 پنج ستاره کیفی گرفت

  همچنین در گروه سبک و در بخش سواری خودروی پژو 2008 شرکت ایران خودرو/ایکاپ موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد و بیشترین امتیاز را در مردادماه امسال به خود اختصاص داد. این خودرو در لیست قیمتی دو قرار دارد و در این لیست کیاسراتوی سایپا و هایماS7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان هر کدام چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند و در رده بعدی جای گرفتند.

  JAC-S5 وJAC-S3 کرمان موتور و هایما s5 اتوماتیک ایران خودرو خراسان در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. همچنین NEW MVMX33S شرکت مدیران خودرو در این لیست قیمتی دوتوانست ستاره به دست آورد.

  در لیست قیمتی یک نیز خودروی نیومزدا 3 بهمن موتور چهار ستاره کیفی به دست آورد.

  از سوی دیگر در لیست قیمتی سه، خودروهای B30 شرکت بهمن موتور و چانگان cs35 سایپا سیتروئن چهار ستاره کیفی به دست آوردند و آریزو 5 مدیران خودرو سه ستاره ای شد.

  همچنین در لیست قیمتی چهار، خودروهای تندر 90 پلاس اتوماتیک، تندر 90 پلاس، دنا پلاس، پژو 207 اتوماتیک، پژو SD207 اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک همگی از ایران خودرو و همچنین پارس تندر شرکت پارس خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

  در این لیست قیمتی، تندر 90، رانا، پژو SD206، پژو 206 و دانگ فنگ H30 و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودروهای کوییکسایپا و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره ای شدند.

  در این لیست ، خودروهای سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو 405ایران خودرو خراسان، ساینای سایپا-سیتروئن، تیبا 2 سایپا و تیبای سایپا سیتروئن همگی دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

  در لیست قیمتی پنج نیز خودروهای سایپا X131، سایپا X132 و سایپا X111 شرکت سایپا و سایپا X131 پارس خودرو همگی دو ستاره کیفی به دست آوردند.

  تولید 7 خودروی سنگین 4 ستاره ای در مردادماه امسال

  در بخش کشنده‌ها، خودروی کشنده فوتون Auman H4 شرکت ایران خودرو دیزل توانست سه ستاره کیفی را به دست آورد.

  در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR85 شرکت بهمن دیزل و کامیونت هیوندای HD78 و هیوندای HD65 ایران خودرو دیزل چهار ستاره کیفی به دست آوردند و دو کامیونت FAW Tiger V6 سیبا موتور و شیلر بهمن دیزل به ترتیب سه و دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

  در بخش کامیون نیز کامیون بنز WH شرکت ایران خودرو دیزل دو ستاره کیفی به دست آورد و ایسوزو NPR75M شرکت بهمن دیزل چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داد.

  در بخش اتوبوس، اتوبوس بین شهری اسکانیا 4212 مارال و اتوبوس درسا از محصولات شرکت عقاب افشان چهار ستاره کیفی به دست‌ آوردند و در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوز SAHARبهمن دیزل در لیست چهار ستاره ها قرار گرفت.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط