اوتو ۳۶۰

تصادف مرگبار تاکسی و موتورسیکلت در بزرگراه صیادشیرازی

عصر خودرو- رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار تاکسی و موتورسیکلت در بزرگراه صیادشیرازی خبر داد.

تصادف مرگبار تاکسی و موتورسیکلت در بزرگراه صیادشیرازی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، سرهنگ احسان مؤمنی  دراین باره گفت: حوالی ساعت 14 امروز یک دستگاه موتورسیکلت در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی بود که قبل از پل سبلان با یک دستگاه تاکسی تصادف کرد.

  وی با اشاره به حضورعوامل پلیس راهور و عوامل امدادی در محل گفت: با حضور عوامل راهور نسبت به روان سازی ترافیک در محل اقدام شد و عوامل امدادی نیز امدادرسانی خود را آغاز کردند که متاسفانه بررسی علائم حیاتی راکب موتورسیکلت نشان داد که وی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

  رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: ترک نشین موتورسیکلت نیز به شدت مجروح شده بود که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

  مومنی با بیان اینکه علت قطعی وقوع این حادثه در حال بررسی است، گفت: راکبان موتورسیکلت باید توجه داشته باشند که در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کرده و با سرعت مجاز و مطمئنه در سطح معابر تردد کنند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط