برنج

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

اعتبارات راهسازی استان با نگاه ملی دیده شود

منتقد صنعت خودرو هستم

عصر خودرو- نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید اعتبارات راهسازی استان بر اساس مواصلاتی بودن و نگاه ملی دیده شود.

اعتبارات راهسازی استان با نگاه ملی دیده شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، غلام محمد زارعی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست شورای ترافیک استان، افزود: راه های کهگیلویه و بویراحمد ملی بوده و وقتی ثبت تردد چندین میلیونی و ارتباط دهندگی چند استان در یک محور را شاهدیم، این به معنای این است که این محور باید در اعتبارات نیز به شکل ملی دیده شود.

  زارعی با تاکید بر اینکه در قبال جان انسان ها مسئولیم، بیان داشت: نباید به اعتبارات استانی بسنده کرد و توجه به بخش ها و محل های مختلف اعتباری لازم است.

  نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث رانندگی و اینکه از منتقدان اصلی صنعت خودرو هستم، عنوان داشت: در خیلی از حوادث مباحث فرهنگ ترافیک و مسیرها خلق حادثه می کنند و توجه به این موارد نیز ضروری است.

  زارعی با بیان اینکه نگاه بخشی، نگاه مناسبی محسوب نمی شود، گفت: بخشی از مشکلات مربوط به اعتبارات نیست و ضعف های مدیریتی عامل بروز مشکلات می شود.

  وی افزود: بیان این مطالب منافی زحمات شکل گرفته نیست، اما باید نگاه تعاملی و همه جانبه با مدیریت مناسب در راستای رفع مشکلات مردم و توسعه زیرساخت ها داشته باشیم.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط