برنج

رییس سازمان راهداری تاکید کرد؛

تسریع خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی

خدمات جاده‌ای و تسهیلات در پایانه‌های مرزی افزایش یابد

عصر خودرو- حسن نیا گفت: برای تسریع سفر‌های زائران اربعین حسینی، باید خدمات جاده‌ای و ایجاد تسهیلات در پایانه‌های مرزی افزایش یابد.

تسریع خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عبدالهاشم حسن نیا در نشست هم‌اندیشی راهکار‌های ارتقای سطح خدمات و کاهش اتلاف وقت زائران در سفر‌های اربعین با تاکید بر اهمیت سرعت بخشیدن به خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار داشت: اتلاف وقت مردم حق‌الناس است و باید برای سرعت بخشیدن به سفر‌های زائران اربعین حسینی، تمام خدمات و امکانات را به خدمت بگیریم که این امر، هم خدمت به مردم و ثواب اخروی است و هم خدمتگراران به نوعی در زیارت اربعین سهیم خواهند بود.
  رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزود: حماسه اربعین به یمن حضور عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) هر سال شکوه، عظمت و وسعت بیشتری می‌یابد، بنابراین به همان نسبت، باید امکانات و خدمات نیز توسط دستگاه‌های مرتبط به ویژه خدمات جاده‌ای و تامین وسایل نقلیه عمومی برای زائران وایجاد تسهیلات در پایانه‌های مرزی افزایش یابد.

  بیشتر بخوانید: کاهش 20 درصدی نرخ بلیت هواپیما از 21 شهریور 98 / قیمت بلیت هواپیما در اربعین ثابت است

  وی تصریح کرد: برگزاری این نشست به این معناست که باید از هر فرصتی برای خدمت‌رسانی به مردم به ویژه مشتاقان مکتب ابا عبدالله الحسین (ع) بهره بگیریم تا بتوانیم در پویایی این نهضت بی بدلیل بشریت، سهم و وظیفه انسانی و اداری خود را ادا کنیم.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط