برنج

عوارض آزادراه تهران - پردیس گران شد!

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - پردیس گفت: نرخ تردد در این آزادراه در راستای اجرای ماده ۳۴ آیین نامه اجرایی قانون احداث پروژه‌های عمرانی بخش راه و ترابری ۵۰۰ تومان افزایش یافت.

عوارض آزادراه تهران - پردیس گران شد!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ،  سعید غفوری اظهار کرد: این افزایش نرخ طی دستورالعمل افزایش نرخ برای عوارضی‌های کل کشور ابلاغ شده است و افزایش نرخ اعلام شده در این آزاد راه از اول شهریور ماه اعمال می‌شود.

  مدیرعامل آزاد راه تهران و پردیس با اشاره به مخالفت خود با افزایش نرخ عوارض این آزاد راه خاطر نشان کرد: افزایش نرخ عوارض آزادراه بر اساس سیاست وزارت راه و شهرسازی و به منظور تسریع در پرداخت بدهی‌های سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای تمامی آزادراه‌های کشور سالیانه اعمال می‌شود که سال گذشته در این آزاد راه افزایش نرخ نداشتیم.

  غفوری گفت: افزایش نرخ آزاد راه از اردیبهشت ماه سال 98 به ما ابلاغ شده بود و ما پس از گذشت چند ماه این افزایش را اعمال می‌کنیم.

  گفتنی است بر اساس این ابلاغیه از این پس مبلغ پرداختی برای سواری 5 هزار تومان، وانت 6 هزارتومان، مینی بوس 5500 تومان، کامیونت 8500 تومان، اتوبوس 10 هزار تومان، کامیون دو محور 9 هزار تومان، کامیون 3 محور 11 هزار تومان و تریلی 12 هزار و 500 تومان خواهد بود.

  شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط