قیمت خودرو در بازار امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۹۸ ؛

قیمت ۲۰۷ پایین آمد، سمند بالا رفت

عصر خودرو- قیمت روز سمند و پژو ۲۰۶ تا ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. در طرف مقابل پژو ۲۰۷ و پژو ۴۰۵ SLX در بازار کمی پایین آمده. قیمت محصولات سایپا همچنان تا ۹ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه قرار دارد و تغییری نسبت به روز‌های گذشته ندارد. قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو و انواع جک از سری محصولات کرمان موتور هم سرجایشان ثابت ایستاده‌اند.

قیمت ۲۰۷ پایین آمد، سمند بالا رفت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فرارو ، محصولات ایران خودرو صبرشان به آخر رسیده و دوباره هوایی گرانی به سرشان زده است. طوری که قیمت روز سمند و پژو 206 تا 400 هزار تومان افزایش پیدا کرده است. در طرف مقابل پژو 207 و پژو 405 SLX در بازار کمی پایین آمده. قیمت محصولات سایپا همچنان تا 9 میلیون  بالاتر از قیمت مصوب کارخانه قرار دارد و تغییری نسبت به روز‌های گذشته ندارد. قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو و انواع جک از سری محصولات کرمان موتور هم سرجایشان ثابت ایستاده‌اند.

  قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه شنبه 29 مرداد 98
   
  محصولات ایران خودرو امروز نه تنها کاهش قیمت ندارند بلکه کمی به قیمت‌ها اضافه کرده‌اند. طوری که امروز سمند LX امروز 300 هزار تومان گران شده و حالا 77 میلیون و 300 هزار تومان فروخته می‌شود. البته سمند EF7 در این افزایش قیمت همراهی نکرده و امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده است. به عبارتی قیمت روز سمند EF7 در بازار 89 میلیون تومان است. 

  پژو 206 امروز رفتار دوگانه‌ای دارد. قیمت روز پژو 206 تیپ 2 در بازار تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان 82 میلیون و 300 هزار تومان فروخته می‌شود، اما در طرف مقابل پژو 206 تیپ 5 امروز حدود 300 هزار تومان به قیمت خود اضافه کرده و 98 میلیون تومان فروخته می‌شود. این افزایش قیمت شامل حال پژو 206 صندوق‌دار هم شده و قیمت این محصول را 400 هزار تومان بالا برده. حالا قیمت روز پژو 206 صندوق‌دار در بازار به 97 میلیون و 900 هزار تومان رسیده است. 

  پژو 405 امروز از افزایش قیمت محصولات ایران خودرو تبعیت نمی‌کند. طوری که قیمت این محصول بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده است. امروز پژو GLX در بازار 74 میلیون تومان فروخته می‌شود و حدود 11 میلیون تومان با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. این اختلاف قیمت در مورد پژو 405 GLX دوگانه سوز هم صادق است. طوری که این محصول بدون تغییر نسبت به روز گذشته، 11 میلیون بالاتر از قیمت کارخانه و 76 میلیون تومان فروخته می‌شود. پژو 405 SLX پا را فراتر گذاشته و در بازار امروز با کاهش قیمت روبرو است. طوری که قیمت روز پژو 405 SLX حدود 500 هزار تومان پایین آمده و به 83 میلیون تومان فروخته می‌شود. 

  قیمت روز پژو پارس و رانا تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. پژو پارس همچنان 18 میلیون بالاتر از قیمت کارخانه و حدود 96 میلیون در بازار فروخته می‌شود. رانا وضعیت مشابهی دارد و با اختلاف 11 میلیونی نسبت به قیمت مسوب کارخانه، روی 78 میلیون تومان ایستاده است. 

  دنا در بین محصولات ایران خودرو بیشترین اختلاف را بین قیمت بازار و قیمت مصوب کارخانه دارد. هرچند ایران خودرو قیمت دنا معمولی تیپ 2 را 66 میلیون تومان در نظر می‌گیرد، اما این محصول در بازار با حدود دو برابر این قیمت یعنی 116 میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا پلاس توربو وضعیت مشابهی را تجربه می‌کند و حدود 80 میلیون بالاتر از قیمت کارخانه یعنی 170 میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. 

  امروز پژو 207 بیشترین تغییر قیمت را به نام خود ثبت کرده. طوری که پژو 207 دنده‌ای با کاهش یک میلیون تومانی در بازار از همه بیشتر ارزان شده و به 120 میلیون تومان رسیده است. همچنین پژو 207 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی را تجربه می‌کند و با کاهش یک میلیونی، امروز در بازار 162 میلیون تومان فروخته می‌شود.

  قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه شنبه 29 مرداد 98 مطابق جدول زیر است:

   
  قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه شنبه 29 مرداد 98

  محصولات سایپا امروز طوری بی‌حرکت ایستاده‌اند که انگار نه انگار حدود 9 میلیون تومان بالای قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. نمونه‌اش تیبا صندوق‌دار است که بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با قیمت 51 میلیون و 600 هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. کارخانه سایپا قیمت این محصول را در محاسباتش حدود 42 میلیون و 700 هزار تومان در نظر می‌گیرد. تیبا 2 هم وضعیت قابل تعریفی ندارد. این خودرو حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه و حدود 57 میلیون و 700 هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. ساینا کمترین اختلاف را با قیمت کارخانه دارد. سایپا می‌گوید این ماشین 56 میلیون تومان است و فعالان بازار آن را 57 میلیون و 700 هزار تومان معامله می‌کنند. 

  قیمت روز پراید امروز سه شنبه 29 مرداد 98

  پراید از قاعده ثبات قیمت در بین محصولات سایپا مستثنی نیست. با اینکه کارخانه قیمت پراید هاچ‌بک یا همین سایپا 111 را حدود 39 میلیون و 700 هزار تومان در نظر می‌گیرد، این محصول همچنان 9 میلیون تومان بالاتر و با قیمت 48 میلیون و 200 هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. پرایدسایپا 131 وضعیت مشابهی دارد و با قیمت 44 میلیون و 200 هزار تومان، اختلاف هفت میلیونی‌اش را با قیمت کارخانه حفظ کرده است. همچنین امروز پرایدوانت در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی مانده و در بازار با قیمت 44 میلیون تومان فروخته می‌شود.

  قیمت روز محصولات سایپا امروزسه شنبه 29 مرداد 98 مطابق جدول زیر است:

   

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  آخرین بروزرسانی ۱۷ ساعت پیش
  آرشیو