برنج

نجات معجزه‌آسای راننده پژو ۲۰۷ از داخل خودروی متلاشی شده

عصر خودرو- راننده پژو ۲۰۷ پس از واژگون شدن خودرو، به طرز معجزه‌آسایی از داخل خودروی متلاشی شده نجات یافت.

نجات معجزه‌آسای راننده پژو ۲۰۷ از داخل خودروی متلاشی شده
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 2:33 بامداد امروز حادثه واژگونی خودرو در خیابان شهرری، خیابان غیوری، تقاطع بزرگراه کریمی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران آتش‌نشانان ایستگاه 14 و گروه نجات 17 را به محل حادثه رهسپار کرد.

  سعید نوری خصال؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 207 به علت نامعلوم ضمن انحراف از مسیر اصلی، برخورد با جدول انتهای بلوار و پس از پرواز در مسیر عرضی بزرگراه به درختان، گاردریل و حفاظ بین دو مسیر برخورد کرده و بر روی سقف متوقف شده بود.

  وی افزود: راننده خودرو (تنها سرنشین آن) به شکل معجزه‌آسایی پیش از رسیدن آتش‌نشانان، با کمک شهروندان از داخل خودرو خارج شده بود.

  این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از ایجاد ترافیک مصنوعی و چیدمان علائم راهنمایی به شعاع 200 متر اقدام به بازدید و بررسی اولیه برای یافتن مصدومان احتمالی در خودرو کردند.

  وی ادامه داد: آتش‌نشانان پس از رفع نشت سوخت خودرو و بازگرداندن آن به حالت اولیه، پاکسازی و ایمن‌سازی سطح بزرگراه از بقایای به جامانده از این حادثه راننده خودرو (مردی 24 ساله) را به عوامل اورژانس تحویل دادند که با توجه به مصدومیت وارده، وی بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد.

  بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط