برنج

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری:

سایت‌های دوست‌یابی هم طرح ترافیک خبرنگاری گرفتند؟

عصر خودرو- معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در صورتی که اخذ طرح ترافیک خبرنگاری توسط سایت‌های دوست‌یابی ثابت شود طرح ترافیک این سایت‌ها حذف خواهد شد.

سایت‌های دوست‌یابی هم طرح ترافیک خبرنگاری گرفتند؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ،محسن پورسیدآقایی در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای شهر تهران  در ارتباط با انتشار اسامی خبرنگاران و نام رسانه‌های دریافت‌کننده طرح ترافیک خبرنگاری اظهار کرد: براساس مصوبه شورای شهر معاونت حمل و نقل اقدام به این کار کرد.
  وی در پاسخ به این پرسش که در بین گیرندگان طرح ترافیک نام برخی از سایت‌های دوست‌یابی نیز منتشر شده است و آنها نیز طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کردند و آیا این سایت‌ها مورد بررسی و کنکاش قرار گرفته‌‌اند یا خیر، گفت: قاعدتا هر رسانه‌ای که مجوز وزارت ارشاد را داشته است براساس فرآیند معاونت مستحق دریافت طرح ترافیک خبرنگاری بوده است.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اینکه شما عنوان می‌کنید برخی از سایت‌های دوست‌یابی و رسانه‌های فاقد مجوز طرح ترافیک خبرنگاری اخذ کرده‌اند یک ادعا است و در صورتی که این ادعا ثابت شود ما نیز اقدام به حذف این رسانه‌ها و خبرنگاران از طرح ترافیک می‌کنیم.

  پورسیدآقایی تأکید کرد: البته سال گذشته نیز حدود 32 نفر از خبرنگاران پس از دریافت طرح ترافیک خبرنگاری مورد پایش قرار گفتند و در نهایت طرح ترافیک آنها حذف شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط