برنج

در گیلان رخ داد؛

کودک ۸ ساله با ماشین پدرش را زیرگرفت

مرگ مرد ۴۳ ساله بر اثر شدت جراحات

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از مرگ مرد ۴۳ ساله به علت به حرکت درآوردن خودرو توسط فرزند ۸ ساله‌اش در رشت خبر داد.

کودک ۸ ساله با ماشین پدرش را زیرگرفت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سرهنگ "محمدرضا محمدی" در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در یکی از کوچه‌های حاشیه شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

  این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد کودکی 8 ساله در حالی که خودرو پیکان وانت پدرش در دنده عقب قرار داشت اقدام به استارت زدن آن کرده و خودرو نیز به پدرش که در حال کار در پشت خودرو بود برخورد می‌کند.

  وی ادامه داد: در این حادثه مرد 43 ساله به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

  سرهنگ محمدی گفت: طبق ماده 199 آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی در اختیار قرار دادن خودرو به افراد فاقد گواهینامه ممنوع است، اما گاهی مشاهده می‌شود برخی از افراد بی توجه به قوانین این کار را انجام می‌دهند؛ این اقدام چه با همراهی و چه بدون همراهی والدین یک تخلف است و خودرو شخص متخلف پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل خواهد شد.

  رئیس پلیس راهور استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: در صورت بروز حادثه‌هایی از این دست شرکت‌های بیمه هیچگونه مسئولیتی برای جبران زیان وارده تقبل نمی‌کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط