برنج

تحویل ۲۰۰ دستگاه مخزن CNG به شرکت واحد اتوبوسرانی

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تحویل ۲۰۰ دستگاه مخزن CNG خبر داد و گفت: تا پایان سال ۴۳۰ دستگاه اتوبوس به سن فرسودگی خواهند رسید که باید مخازن ‌آن‌ها تعویض شود.

تحویل ۲۰۰ دستگاه مخزن CNG به شرکت واحد اتوبوسرانی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو»   و بنابر اعلام شهرنوشت، پیمان سنندجی با اشاره به اینکه شرکت واحد اتوبوسرانی دارای دو هزار و 800 دستگاه اتوبوس گازسوز است، بیان کرد: اتوبوس‌های گازسوز هفت مخزن CNG دارند که سالانه روی این مخازن تست‌های چشمی و سه سال یک بار تست‌های هیدرواستاتیکی انجام می‌شود. این مخازن دارای تاریخ انقضا هستند و زمانی که تاریخ انقضاء فرا می‌رسد اتوبوس مجاز به سوخت‌گیری نیست. تحت این شرایط مخازن باید جا به جا و تعویض شوند.

  وی با بیان اینکه با همکاری ستاد CNG کشور، تحویل 500 دستگاه CNG صورت جلسه شد، گفت: در هفته‌ گذشته 100 دستگاه و در هفته‌ جاری 100 دستگاه دیگر تحویل گرفته شد. این 200 دستگاه CNG به صورت رایگان به بخش خصوصی تحویل داده شده است.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: با این 500 مخزن CNG، 71 دستگاه اتوبوس تعویض مخزن خواهند شد.

  سنندجی با تاکید براینکه تا پایان سال 430 دستگاه اتوبوس به سن فرسودگی خواهند رسید که باید مخازن ‌آن‌ها تعویض شود، عنوان کرد: امیدواریم قبل از سال مابقی مخازن تحویل داده شوند و همچنین مخازن CNG اتوبوس‌های گازسوز شرکت واحد نیز تعویض شده باشند.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد نصب فیلتر دوده روی اتوبوس‌ها، گفت: برای شماره‌گذاری اتوبوس‌های دارای استاندارد یورو 4 به بالا، نصب فیلتر دوده اجباری است. همچنین هماهنگی‌های لازم جهت خرید فیلتر برای اتوبوس‌های خارج از این استاندارد انجام شده است. درحال حاضر 50 فیلتر دوده روی اتوبوس‌ها نصب شده است و با نوسازی اتوبوس‌ها دیگر احتیاجی به نصب فیلتر وجود نخواهد داشت.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط