اطلس خودروکار کلیک

توزیع۲۰ هزار حلقه لاستیک برای خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان

عصر خودرو- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی ( تابستان سال گذشته) ۲۰ هزار حلقه لاستیک در استان توزیع شده است.

توزیع۲۰ هزار حلقه لاستیک برای خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبر«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ،  فریبرز مرادی اظهار داشت: توزیع لاستیک در راستای حمایت از شاغلان بخش حمل و نقل جاده ای و با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان انجام شده و در حال اجرا می باشد.

  وی در ادامه به نحوه تخصیص لاستیک به خودورهای سنگین حمل و نقل عمومی اشاره و بیان کرد: برای اتوبوس های حمل و نقل عمومی به ازای 20 هزار کیلومتر کارکرد و برای مینی بوس ها به ازای 15 هزار کیلومتر کارکرد دو حلقه لاستیک اختصاص می‌یابد.

  مرادی خاطر نشان کرد: همچنین در بخش حمل و نقل کالا به وسایل نقلیه باری با ظرفیت تا 20 تن به ازای 20 هزار کیلومتر کارکرد، وسایل نقلیه باری بیش از 20 تا 40 تن، به ازای 15 هزارکیلومتر کارکرد و وسایل نقلیه باری با ظرفیت بیش از 40 تن به ازای 10 هزار کیلومتر کارکرد، دو حلقه لاستیک داده می‌شود.

  وی تصریح کرد: رانندگان بخش حمل و نقل کالا و مسافر متقاضی دریافت لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی می توانند با در دست داشتن کارت هوشمند فعال ناوگان و مدارک شناسایی خودرو به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، ادارات تابعه در شهرستان ها مراجعه کرده تا پس از بررسی های لازم نسبت به صدور حواله اقدام شود.

  170 شرکت و موسسه حمل و نقل کالا، 139 شرکت حمل و نقل مسافر، سه شرکت حمل و نقل بین المللی کالا، یک شرکت حمل و نقل بین المللی مسافر و 85 نمایندگی شرکت حمل و نقل بین المللی کالا در گیلان فعال هستند.

  ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر گیلان دو هزار و 543 وسیله نقلیه شامل 184 دستگاه اتوبوس، 144 دستگاه مینی بوس و یکهزار و 615 دستگاه سواری دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط