اطلس خودرو

معاون وزیر راه و شهرسازی:

تمام مناطق سیل زده تا پایان سال ترمیم و بازسازی می‌شوند

عصر خودرو- حسن نیا گفت: تا پایان سال آینده تمام جاده‌های مناطق سیل زده ترمیم و بازسازی می‌شود.

تمام مناطق سیل زده تا پایان سال ترمیم و بازسازی می‌شوند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به خسارت سیل به 14 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور گفت: تاکنون بیش از 5 هزار کیلومتر از این جاده‌ها ترمیم شده و تا پایان سال آینده تمام این 14 هزار کیلومتر جاده در سطح کشور ترمیم خواهد شد.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش بیش از 20 هزار نیروی فعال در راهداری کشور افزود: استان اصفهان به عنوان قطب حمل‌ونقل و چهار راه کشور بیشترین کمک‌رسانی را به مناطق سیل زده به خصوص استان‌های لرستان و خوزستان داشته است.

  معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان در همایش تجلیل از راهداران این استان با اشاره به وجود بیش از 11 هزار و 600 کیلومتر راه دراین استان گفت: بیش از 900 نفر پرسنل اداره کل راهداری استان با کمک 550 دستگاه ماشین آلات و 200 دستگاه تجهیزات جاده‌ی وظیفه نگهداری و بهسازی جاده‌های استان را بر عهده دارند.

  فرزاد دادخواه با بیان اینکه استان اصفهان شاهراه کشور است و آمادگی کامل برای کمک رسانی به سایر استان‌های کشور را دارد افزود: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان در سیل امسال علاوه بر کمک رسانی در جاده‌های خسارت دیده از سیل غرب و جنوب استان بیش از 90 نیرو برای کمک رسانی به استان‌های سیل زده کشور اعزام کرده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط