اوتو ۳۶۰

معرفی نیسان مورانو جدید ۲۰۱۹

پیرمرد با چهره ی جدید

عصر خودرو -نیسان در سال ۲۰۱۴ ، نسل اول از مورانوهای خود را تغییر داد و در اواخر سال ۲۰۱۸ به ارتقای آن پرداخت. مورانو در آن سال در هر دو بخش ظاهری و فناوری تحول یافت. با این وجود مورانو اصالت خود را حفظ کرده و همچنان شبیه نسل‌های قبل به نظر می رسد.

معرفی نیسان مورانو جدید ۲۰۱۹
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، مورانوی جدید 2019 نیز تغییرات ملایمی نشان می‌دهد که شاید برخی از مشتریان را ناامید کند.
بدنه خودرو همچنان حالت و چین و شکن‌های قبلی را حفظ کرده و تغییرات بسیار کمی را در جلو و عقب نشان می‌دهد. جلو پنجره خودرو برجسته‌تر از نسل قبل به نظر می‌رسد و از طرفین با چراغ‌های LED کشیده محاصره شده است.

در نسخه‌های جدید  2019، شاهد رینگ‌های متفاوت هستیم و خودرو در سه رنگ جدید نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

درون مورانو نیز شاهد چرم جدید و با کیفیت‌، سامانه ناوبری پیشرفته، پورت‌های USB مدل C در بخش جلو و عقب هستیم. نیسان تلاش کرده در این بخش SUV خود را به خودرویی راحت تبدیل کند.

در مورانوهای جدید، سامانه کنترل کروز و سپر ایمنی 360 به عنوان بخشی از "سامانه دستیار راننده" در مورانوی 2019 دیده می‌شود.

سامانه ترمز اضطراری هوشمند جلو و عقب، شناساگر نقاط کور، سیستم هشدار حرکت بین خطوط و سامانه هشدار رو به عقب در ترافیک از جمله گزینه‌های سامانه 360 نیسان هستند.

موتور 3.5 لیتری V6 این خودرو با گشتاور 325 نیوتن‌متر قدرتی برابر 240 اسب‌بخار را برای این شاسی بلند رقم می‌زند. این موتور با یک سامانه انتقال قدرت  CVT هماهنگ است.

براساس گزارش‌ها، گیربکس بسیار نرم عمل کرده است. خودرو در صورت تمایل مشتریان به قابلیت محرک تمام چرخ ارائه خواهد شد.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط