رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

معاون عمرانی استاندار قزوین:

اقدامات طرح جامع کاهش تصادفات توسط دستگاه ها در قزوین گزارش شود

عصر خودرو- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: اقدامات تمامی دستگاههای مرتبط در راستای طرح جامع کاهش تصادفات به صورت ماهیانه اعلام شود.

اقدامات طرح جامع کاهش تصادفات توسط دستگاه ها در قزوین گزارش شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، علی فرخ زاد روز پنجشنبه در اولین جلسه کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان قزوین اظهار کرد: نظر به اهمیت طرح جامع کاهش تصادفات که از سوی شورای عالی ترافیک کشور به استانها واگذار شده است باید طرح جامع کاهش تصادفات برون شهری که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و دستگاههای مرتبط در دست تهیه است در اسرع وقت تکمیل و پس از تصویب به دستگاهها ابلاغ شود، دستگاهها نیز اقدامات صورت گرفته را به صورت ماهیانه گزارش دهند.

  وی تصریح کرد: برای رسیدن به نتیجه بهتر نباید به جلسات کمیسیون بسنده کرد و می بایست زیرمجموعه تخصصی تر در قالب کمیته فنی با حضور دفتر فنی استانداری، راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه تعریف کرد تا جلسات آن هر دو هفته یکبار تشکیل و مسائل مطروحه در کمیسیون در آن بررسی و پی گیری شود.

  معاون عمرانی استاندار افزود: همنچنین ضروری است که جلسات متناظر این کمیسیون در فرمانداری ها نیز تشکیل و گزارش ان به این کمیسیون اعلام شود.

  فرخ زاد در خصوص دوربین ها ی پایشگر سرعت گفت: این دوربین ها توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در اسرع وقت فعالسازی و بروز رسانی شود تا با رصد تخلفات آمار تصادفات کاهش یابد.

  وی در خصوص بار اضافی خودروهای حمل بار معادن تصریح کرد: خودروهایی که مبادرت به حمل بار بیش از حد مجاز کرده اند حتماً توسط پلیس راه اعلام شوند تا طبق مصوبه شورای معادن استان معدن آن ملزم به نصب باسکول شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط