ریمکس

حضور رنا در نمایشگاه بین‌المللی قطعات اصفهان

عصر خودرو- شرکت خدمات فنی رنا به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته اصفهان حضور خواهد داشت.

حضور رنا در نمایشگاه بین‌المللی قطعات اصفهان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت‌های زنجیره تامین و توزیع قطعات در حوزه صنعت خودرو محسوب می شود، از این رو شرکت خدمات فنی رنا سعی بر این دارد که در زمینه معرفی و عرضه قطعات اصلی سهم خود را در بازار افزایش داده و فرصتی مناسب برای بازدیدکنندگان تجاری، متخصصان و سرمایه‌گذاران حوزه خودرو فراهم سازد تا به تبادل نظرات، دیدگاه‌ها و پیشرفت‌های جدید بپردازند و افق‌های جدیدی را در راه حرکت به سوی افزایش رضایت مشتریان ترسیم کنند.

  شرکت خدمات فنی رنا با نگاهی نو به خدمات پس از فروش، اقدامات موثری را در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و توسعه بازار قطعات محصولات سایپادیزل آغاز کرده که می توان به توجه ویژه به تجاری سازی قطعات با محوریت استفاده از ظرفیت‌های قطعه سازان داخلی اشاره کرد.

  این شرکت همچنین به دنبال احیای نام و نشان تجاری خود، نسبت به عرضه قطعات با بسته بندی و گارانتی یک‌ساله اقدام کرده است.

  همزمان با برپایی نمایشگاه و در جهت توسعه بازار قطعات و تمرکز بر دوره وارانتی و همچنین معرفی بسته‌بندی جدید شرکت، سمینار ویژه تعمیرکاران، تراشکاران و فروشگاه های قطعات یدکی استان اصفهان برگزار می شود.

  شرکت خدمات فنی رنا از 21 تا 24 خرداد ماه 98 از ساعت 16 الی 22 در سالن میرداماد نمایشگاه قطعات اصفهان پذیرای بازدید کنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط