هیوندای

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی:

۶۰ درصد جانباختگان حوادث رانندگی خراسان رضوی عابران پیاده هستند

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: ۶۰ درصد جانباختگان حوادث رانندگی در معابر شهری خراسان رضوی عابران پیاده هستند.

۶۰ درصد جانباختگان حوادث رانندگی خراسان رضوی عابران پیاده هستند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ محمدباقر سلیمی ظهر دوشنبه در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک و کمیسیون ایمنی حمل و نقل خراسان رضوی اظهار کرد: حدود 60 درصد جانباختگان استان در معابر شهری را عابرین پیاده و30 درصد را موتور سیکلت سواران تشکیل می‌دهند.

  وی افزود: مشهد به دلیل عدم وجود زیرساخت‌ها و کنارگذرهای لازم و تداخل و ترکیب ترافیک سنگین و سبک زمینه بروز تصادف را دارد و در این میان وسایل نقلیه تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در معابر یکی از چالش‌های مشهد است.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی تصریح کرد: سال گذشته 68 نقطه حادثه خیز معابر درون شهری برای رفع مشکل شناسایی شد.

  فرمانده پلیس راه استان خراسان رضوی نیز در ادامه این نشست بیان کرد: سال گذشته حدود 15 میلیون وسیله نقلیه وارد این استان شدند و همچنین در نورز امسال 1 میلیون و 146 هزار دستگاه وارد مشهد شدند که نسبت به سال قبل حدود 10 درصد افزایش داشته است.

  سرهنگ هادی امیدواری خاطرنشان کرد: بیشترین آسیب‌ها در حوزه واژگونی خودرو در غرب استان و مربوط به مسیر سبزوار بوده و لازم است اقدامات بیشتری برای افزایش ایمنی در این مسیر به انجام رسد.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط