هیوندای

مرگ دلخراش عروس و داماد در حادثه رانندگی فارس

عصر خودرو- براساس اعلام پلیس راه استان فارس، وقوع حوادث رانندگی در این استان ۶ کشته و ۶ مصدوم به دنبال داشت و دلخراش‌ترین آنها مرگ یک عروس و داماد بود.

مرگ دلخراش عروس و داماد در حادثه رانندگی فارس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک سواری پراید با یک تریلر در محور "رستم" به سمت "باشت"، 2 سرنشین خودروی سواری که عروس و داماد بودند، در دم جان باختند.

  سرهنگ عبدالهاشم دهقانی گفت: برابر اعلام نظر کارشناسان، حادثه به دلیل انحراف به چپ راننده خودروی پراید رخ داده بود.

  2 کشته و 6 مجروح حاصل برخورد 405 با تیبا

  رئیس پلیس راه جنوب استان فارس نیز گفت: بر اثر برخورد یک سواری تیبا با یک پژو 405 در محور "خنج" به "قیروکارزین"، 2 نفر کشته و 6 نفر مجروح شدند.

  سرهنگ حمدالله هوشمندی افزود: این حادثه شب گذشته رخ داد و طی آن یک پژو 405 با 4 سرنشین پس از برخورد با یک راس الاغ، با یک سواری تیبا با 4 سرنشین برخورد کرد.

  وی افزود: در این حادثه راننده پژو 405 و یکی از سرنشینان تیبا در دم فوت کرده و 4 سرنشین دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

  این مقام پلیس راهور فارس گفت: کارشناسان علت وقوع این حادثه را به صورت 50 درصد صاحب احشام به دلیل رها کردن حیوان در جاده و 50 درصد رانندگان 2 خودرو به دلیل عدم توجه به جلو، اعلام کردند.

  واژگونی موتورسیکلت درجاده قائمیه با 2 کشته

  رئیس پلیس راه شمالی استان فارس همچنین از وقوع یک حادثه واژگونی موتورسیکلت و کشته شدن 2 نفر در محور قائمیه به سمت نورآباد خبر داد.

  عبدالهاشم دهقانی گفت: یک دستگاه موتورسیکلت با 2 سرنشین در محور قائمیه به نورآباد، واژگون شده و هر دو سرنشین در دم جان باختند.

  رئیس پلیس راه شمالی فارس علت این حادثه را بی توجهی راننده موتور به جلو اعلام کردند.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط