برنج

فرمانده انتظامی گیلان:

خودرو بدحجابان پس از اخطار دوم، توقیف می شود

عصر خودرو- فرمانده نیروی انتظامی گیلان بیان کرد: در صورت مشاهده بی حجابی و بدحجابی در خودرو بلافاصله اخطار پیامکی برای صاحب خودرو ارسال می شود و در صورت تکرار جرم ، خودرو توقیف می شود.

خودرو بدحجابان پس از اخطار دوم، توقیف می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سردار محمدرضا اسحاقی روز شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان در رشت اظهار داشت: تا کنون 20 هزار و 502 پیامک به خاطیان حجاب در خودرو ارسال شده که بیش از 17 هزار خودرو مربوط به دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها بوده و مابقی مربوط به صاحبان خودروهای پلاک گیلان بوده است.

  وی با تاکید بر اینکه اصلاح آسیب‌های جامعه نیازمند اجرای کارهای فرهنگی است اظهار داشت: خوشبختانه تکرار جرم پس از اخطار اول کمتر از دو درصد بوده است.

  وی فریضه امر به معروف و نهی از منکر را فریضه‌ای با ماهیت فرهنگی توصیف کرد و افزود: سواحل گیلان در معرض آسیب‌های هنجار شکنانه قرار دارد و نیازمند اجرای طرح‌های زیر بنایی فرهنگی است.

  سردار اسحاقی اضافه کرد: این آسیب‌ها می‌بایست رصد شود و به جای راهکارهای سلبی، راهکارهای فرهنگی ارائه و سواحل گیلان به معنای واقعی ساماندهی شود.

  نشست شورای فرهنگ عمومی گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران با موضوع عفاف و حجاب برگزار و در آن بر برخورد دلسوزانه و عاطفی با پدیده بدحجابی تاکید شد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط