پیت استاپ

البرز پرترافیک ترین روزهای سال را پشت سر گذاشت

عصر خودرو- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که از ۱۳ تا ۱۷ خرداد ماه جاری هفت میلیون و۶۶۹ هزارو ۵۵۲ هزار تردد در راه های این استان به ثبت رسید.

البرز پرترافیک ترین روزهای سال را پشت سر گذاشت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، مهرداد جهانی  اظهارداشت: این آمار گویای قرارگرفتن استان البرز در ردیف استان های پرتردد کشور است که ثبت تردد های یاد شده توسط 39 دستگاه تردد شمار فعال در استان انجام شد.

  وی افزود: بیشترین تردد ثبت شده در بازه زمانی مذکور در آزاد راه قزوین – کرج محدوده گلشهر با پنج هزارو 619 تردد در ساعت بوده است.
  جهانی بیان داشت: ساعت اوج تردد در استان بین ساعت های 17 تا 18 روز دوشنبه 13 خرداد ماه جاری ثبت شده است.

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز تردد ثبت شده در محور کرج – چالوس و بالعکس را نیز دراین ایام 721 هزار و 539 تردد ذکر کرد.

  راه های استان البرز از پر تردد ترین و پرحادثه ترین محورهای ارتباطی کشور محسوب می شوند، آزاد راه کرج - قزوین حدود 51 سال پیش برای تردد روزانه 50 هزار دستگاه خودرو احداث شده در حالی که اکنون روزانه حدود 250 هزار خودرو از این آزاد راه عبور می کند.

  استان البرز یک هزارو 450 هزار آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی دارد، 18 درصد ترافیک راه های کشور در جاده های مواصلاتی البرز است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط