رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

راننده امانتدار سردشتی ۸۰ میلیون ریال را به صاحبش برگرداند

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری سردشت گفت: یکی از رانندگان تاکسی این سازمان ۸۰ میلیون ریال وجه نقد را به صاحبش پس داد.

راننده امانتدار سردشتی ۸۰ میلیون ریال را به صاحبش برگرداند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سیروان قادری  افزود: این راننده با وجدان زمانی که متوجه جا گذاشتن یک کیف حاوی پول در داخل خودرو خود شد، بلافاصله صاحب آن را پیدا کرد و کیف را به وی بازگرداند.

  وی اضافه کرد: این راننده تاکسی با این اقدام خود، صاحب کیف را که یک مرد میانسال بود از نگرانی درآورد.

  وی اظهار داشت: «کمال احمدی» این راننده امانتدار و درستکار به مدت 2 سال به عنوان تاکسی گردشی در سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری سردشت در حال فعالیت است.

  قادری گفت: روزانه شاهد جاماندن وسایل شهروندان همچون دفترچه بیمه، کارت بانکی، کیف پول و غیره در داخل تاکسی‌های درون شهری هستیم که با مراجعه حضوری اشخاص به آنها تحویل داده می‌شود اما هنوز هم وسایل زیادی در این خصوص در سازمان نگهداری می‌شود که صاحبان آنها می‌توانند با ارائه نشانی دقیق نسبت به دریافتشان اقدام کنند.

  وی بیان کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی بهترین، مطمئن‌ترین و امین‌ترین مجموعه‌های حمل و نقل است و امیدواریم بیش از پیش مورد اعتماد و استقبال عموم مردم قرار گیرد.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری سردشت افزود: شهروندان باید در سفرهای درون شهری خود از تاکسی‌های رسمی از جمله تاکسی‌های تلفنی و گردشی استفاده کنند چون دارای صلاحیت از مراجع ذیربط هستند.

    154 تاکسی گردشی، 246 تاکسی تلفنی و 16 تاکسی ویژه در سطح شهر سردشت فعالیت می‌کند؛ سردشت 120 هزار نفر جمعیت دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط