پیت استاپ

دسترسی به اطلاعات مرتبط با اتوبوس ها و قطارها؛

امکانات ویژه نقشه گوگل برای کاربران هندی

عصر خودرو- نقشه گوگل در یک به روزرسانی ایده آل شرایطی را فراهم کرده که اهالی کشور هند به سرعت به اطلاعات مرتبط با اتوبوس ها و قطارها دسترسی داشته باشند.

امکانات ویژه نقشه گوگل برای کاربران هندی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از انتخاب، گوگل اخیرا اعلام کرده است که ویژگی های مرتبط با سیستم های حمل و نقل عمومی را برای کاربران هندی فعال می کند.

  مدتی پیش بود که اطلاعات مرتبط با سیستم حمل و نقل از طریق گوگل برای اهالی ایالات متحده فعال شد، استقبال از این ویژگی باعث شده گوگل به فکر توسعه این اطلاعات بیفتد و این ویژگی را برای افراد اهل هند نیز فعال کند. اما این ویژگی چه کاربردهایی دارد؟ با کمک این ویژگی، افراد  از طریق این ویژگی به اطلاعات مرتبط با قطارها، زمان حرکت اتوبوسها، وضعیت ترافیک شهری و... حداقل در ده شهر بزرگ هند دسترسی خواهند داشت

  با توجه به داده های ترافیکی گوگل و برنامه های عمومی اتوبوسرانی، نقشه گوگل، هم اکنون قادر است تمامی تاخیرها را نیز محاسبه کرده و زمان دقیق سفرها را مشخص کند. بنگلور، مومبای، حیدرآباد، پونا، لکنونا، چنای، میسور، کیمبراتوری و سورت، اولین شهرهایی هستند که این ویژگی را دریافت می کنند.

  این ویژگی نه تنها در مورد اتوبوس ها، بلکه برای قطارها نیز کار می کند و کاربران می توانند با یک حستجوی ساده از اطلاعات مربوط به تاخیر، زمان سفر و غیره مطلع شوند. به نظر می رسد علت ورود این ویژگی ها به هند، جمعیت زیاد این کشور، بازار پر رونق استفاده از اینترنت و تلفن های همراه و تقاضای فراوان برای دسترسی به این نوع اطلاعات است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط