اوتو ۳۶۰

تصادف ۲ خودرو در بویراحمد ۹ مصدوم برجا گذاشت

عصر خودرو- مدیر مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد دو دستگاه خودرو پژو و ال ۹۰ با یک راس گاو در روستای سپیدار واقع در شهرستان بویراحمد ۹ مصدوم بر جا گذاشت.

تصادف ۲ خودرو در بویراحمد ۹ مصدوم برجا گذاشت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، جلال پوران فرد اظهار داشت: این تصادف در ساعت 22 و 37 دقیقه شب گذشته در محور سپیدار بویراحمد روستای وحدت آباد به وقوع پیوست.

  وی افزود: بلافاصله بعد از اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج چهار آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
  پورا فرد بیان کرد: هر 9 مصدوم این صحنه حادثه توسط آمبولانس‌های اورژانس اقدامات اولیه را دریافت کردند.

  وی عنوان کرد: به علت آسیب شدید وضعیت سه مصدوم این حادثه بدحال و وخیم گزارش شده است.
  مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هر 9 مصدوم این حادثه توسط اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

  پوران فرد همچنین به واژگونی خودروی پژو در جاده یاسوج به شیراز روستای پریکدان اشاره کرد و گفت: این تصادف 2 مصدوم در پی داشت.
  وی ابراز داشت: تصادف ذکر شده در ساعت 17 و 47 دقیقه روز گذشته به وقوع پیوست و هر دو مصدوم به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

  حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال 1390 تا 95 بیش از یک هزار کشته، 30 هزار زخمی و 150 ضایعه نخاعی در پی داشته است.
  افزون بر 6 هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
  پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تعداد فوتی‌های ناشی از سوانح رانندگی در سال گذشته استان را 163 نفر ذکر کرد که 15 نفر از این تعداد در حدفاصل دشت روم تا تنگاری بوده است.
  بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 96 رتبه سوم میزان مصدومان ناشی از حوادث رانندگی را بر حسب جمعیت داشته است.
  استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود 723 هزار نفر دارای هشت شهرستان، 17 بخش و یکهزار و 670 روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.
  این استان با داشتن کمتر از 140 کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان‌های خطرناک در زمینه سوانح رانندگی است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
    آرشیو