اوتو ۳۶۰

سرویس دهی رایگان ناوگان عمومی تهران در عید سعید فطر

عصر خودرو- ناوگان حمل‌و نقل عمومی شهرداری تهران از ارائه خدمات رایگان و ویژه به نمازگزاران در عید سعید فطر خبر داد.

سرویس دهی رایگان ناوگان عمومی تهران در عید سعید فطر
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، همزمان با عید سعید فطر، سرویس دهی رایگانی در بخش مترو و اتوبوس به نمازگزاران عیدسعید فطر انجام خواهد گرفت.

  در همین ارتباط شرکت مترو تهران، به مناسبت عید فطر و تسهیل تردد نمازگزاران این عید سرویس دهی در خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج ، شش وهفت متروی تهران و حومه رایگان است.

  فرنوش نوبخت؛ مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور رفاه حال شرکت کنندگان در نماز عید سعید فطر سرویس دهی از ساعت پنج و 30 دقیقه صبح آغاز می‌شود.

  همچنین  شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی اطلاعیه‌ای از آمادگی این شرکت برای ارائه خدمات به نمازگراران  عید سعید فطر خبر داد، در این اطلاعیه آمده است: به آگاهی شهروندان محترم می‌رساند: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران  جهت برگزاری مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر و به منظور احترام به حضور گسترده نمازگزاران عزیز، با به کارگیری اتوبوس‌های مناسب مورد نیاز از ساعت 5:30 بامداد روز عید، اقدام به برقراری سرویس‌های ویژه ای از میادین اصلی و مبادی خطوط اتوبوسرانی به شرح زیر به سمت مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره )  خواهد کرد.

  سامانه یک : چهارراه تهرانپارس –پایانه شمشیری –یافت آباد – شهرک ولیعصر(عج) – شاد آباد

  سامانه دو : میدان خراسان – پایانه خاوران – شهرک شهید بروجردی     

  سامانه سه: حکیمیه – شهرک شهید محلاتی–تجریش-پایانه علم وصنعت -میدان رسالت - میدان نبوت

  سامانه چهار: میدان راه آهن – بازاردوم نازی آباد – ابوذر-میدان انقلاب اسلامی

  سامانه پنج : میدان آزادی – فلکه دوم صادقیه – شهرک شهید باقری – تهرانسر

  سامانه شش: میدان شهرری - فلکه سوم دولت آباد – 13آبان (رجایی)

  ضمنا  خط پنج سامانه اتوبوس‌های تندرو "حد فاصل پایانه علم و صنعت – پایانه بیهقی" نیز در زمان برگزاری مراسم تقویت و با ظرفیت بیشتر فعالیت می‌کنند.

  در پایان مراسم نماز عید سعید فطر نیز اتوبوس‌های شرکت واحد در اطراف مصلی حضرت امام خمینی (ره) مستقر و آماده ارائه خدمات برگشت به مبادی اولیه به تمامی نمازگزاران گرامی خواهند بود.

  بر همین اساس سازمان تاکسیرانی شهر تهران نیر خدماتی را برای شهروندان تهران و نمازگزاران در عید سعیدفطر پبش بینی کرده است. در اطلاعیه این سازمان ،ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات همشهریان آمده است: خدمات ویژه سازمان تاکسیرانی شهرتهران در قالب ایجاد تسهیلات ویژه سرویس رسانی به نمازگزاران محترم در شش محور توسط 400 دستگاه خودرو تاکسی ون و ستاد گمشدگان از ساعت 5 صبح روز عید سعید فطر به شرح ذیل است:

  محور شماره 1:مسیر رفت و برگشت از پارکینگ لجستیک ارتش جمهوری اسلامی ایران واقع در خیابان شهید قندی تا درب اصلی مصلی به تعداد 25 دستگاه خودروی تاکسی ون.

  محور شماره 2:مسیر رفت و برگشت از تقاطع خیابان های سهروردی و شهید بهشتی تا درب اصلی مصلی به تعداد 50 دستگاه خودرو تاکسی ون.

  محور شماره 3:مسیر رفت و برگشت از پارکینگ بنیاد مستضعفان واقع در ابتدای خیابان آفریقا تا درب شمالی مصلی به تعداد 100 دستگاه خودرو تاکسی ون.

  محور شماره 4:مسیر رفت و برگشت از بزرگراه رسالت ابتدای پل سیدخندان از شرق به غرب تا روبروی خیابان قنبرزاده به تعداد 50 دستگاه خودروی تاکسی ون.

  محور شماره 5:مسیر رفت و برگشت از پارک سوار بیهقی واقع در میدان آرژانتین تا درب شمالی مصلی به تعداد 100 دستگاه خودرو تاکسی ون.

  محود شماره 6:مسیر رفت و برگشت از بزرگراه حکیم حدفاصل بزرگراه کردستان تا پل مدرس به تعداد 25 دستگاه خودرو تاکسی ون.

  برنامه های شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۲۳ ساعت پیش
    آرشیو