هیوندای

رییس پلیس راه غرب استان تهران:

مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت تهران از ساعت ۱۳ مسدود می شود

عصر خودرو- رییس پلیس راه غرب استان تهران گفت: مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت تهران همزمان با ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۳ مسدود می شود.

مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت تهران از ساعت ۱۳ مسدود می شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ قباد قیطاسی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص محدودیت ها و ممنوعیت های طرح انتظامی ترافیکی سی و مین سالگرد ارتحال امام (ره) در حوزه استحفاظی پلیس راه غرب استان تهران اظهار داشت: این محدودیت ها در 7 نقطه اعمال خواهد شد.

  قیطاسی با بیان اینکه در روز 14 خرداد از ساعت 13 جنوب به شمال اتوبان تهران - قم کیلومتر 35 از ابتدای پل حسن آباد به سمت تهران مسدود می شود گفت: از میدان الغدیر اسلامشهر به سمت جاده قدیم قم نیز محدودیت تردد کامیون ها را خواهیم داشت که این محدودیت تردد از میدان امام خمینی (ره) رباط کریم به سمت جاده قدیم قم، از پل حسن آباد به سمت قم مسیر شمال به جنوب، از مقابل پلیس راه حسن آباد به سمت تهران مسیر جنوب به شمال و از پل قاسم آباد به سمت تهران ممنوع اعلام می شود.

  رییس پلیس راه غرب استان تهران همچنین از انسداد مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت تهران خبر داد و بیان داشت: این مسیر از پل فرودگاه اتوبان قم و انتقال ترافیک به آزادراه تهران ساوه از ساعت 13 ظهر مسدود خواهد بود.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط