رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

متروی تهران۱۴ خرداد رایگان است

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو گفت: شرکت بهره برداری متروی تهران از شامگاه روز ۱۳ خردادماه خدمات رسانی ویژه به‌ منظور جابجایی زائران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را آغاز می‌کند و ۱۴ خرداد رایگان است.

متروی تهران۱۴ خرداد رایگان است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت با گرامیداشت یاد و خاطره رهبرکبیر انقلاب اسلامی اظهارکرد: به‌ منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک متروی تهران در 14 خرداد از ساعت 16 تا 20 از 7 دقیقه به 4 دقیقه و فاصله حرکت قطارها در خط دو از 7 به 6 دقیقه، خط سه از 12 به 10 دقیقه و در خط چهار از 8 به 6 دقیقه کاهش می‌یابد.

  وی تصریح کرد: خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در آن روز به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران سرویس دهی نخواهد داشت.

  بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو، نوبخت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سی‌امین مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی در عصر روز 14 خرداد ماه برگزار می شود، شرکت بهره برداری متروی تهران ساعت فعالیت خط یک متروی تهران تا پایان انتقال همه شرکت‌کنندگان در مراسم تداوم خواهد داشت و در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام خواهد شد تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به‌راحتی با مترو از حرم مطهر به مقاصد اولیه خود اعزام شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط