پیت استاپ

تردد خودرو در محورهای هراز و کندوان با محدودیت انجام می‌شود

عصر خودرو- فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای استان، گفت: تردد خودرو در محورهای هراز و کندوان با محدودیت انجام می‌شود.

تردد خودرو در محورهای هراز و کندوان با محدودیت انجام می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی از ممنوعیت تردد تریلرها در محور هراز خبر داد و اظهار داشت: تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا 24 جمعه دهم خرداد ماه از این محور ممنوع است.

  وی افزود: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 جمعه دهم خرداد ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 17 تا 24 همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از آب اسک به رودهن محدوده مشا به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی و راه های استان به اجرا در خواهد آمد.

  وی با اشاره به محدودیت تردد موتورسیکلت در محورهای مواصلاتی استان، افزود: به غیر از موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 بامداد شنبه 11 خرداد ماه از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.

  قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کندوان، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 10 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید