اوتو ۳۶۰

نتیجه عملکرد ارزیابی خدمات فروش شرکت های عرضه کننده خودرو در سال ۹۷

مدیران خودرو ، رتبه نخست در خدمات فروش

عصر خودرو- بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، گزارش عملکرد خدمات فروش شرکتهای عرضه کننده خودرو در سال ۹۷ اعلام گردید ، این گزارش از ۲۱ شرکت عرضه کننده خودرو به عمل آمد که عواملی چون سیستم خدمات فروش ،نمایندگی ها و نظر سنجی مورد بررسی قرار گرفت که تنها ۱۳ شرکت در هر ۳ پارامتر مورد ارزیابی واقع گردیدند .

مدیران خودرو ، رتبه نخست در خدمات فروش
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، این گزارش حاصل مصاحبه با 343 هزار مشتری بوده ، در این ارزیابی شامل مواردی چون رعایت ضوابط مربوط به روش های فروش ،آموزش کارکنان نمایندگی ها ،الزامات مرتبط با شبکه نمایندگی های فروش ،سیستم پرداخت سود مشارکت و انصراف ،جریمه تاخیر خسارات وارده و فرایند پاسخگویی و رسیدگی به شکایت مشتریان می باشد.
    از سوی دیگر بحث تحویل به موقع مطابق با قرداد رسمی نیز از بحث های مهم در این ارزیابی می باشد که شرکت مدیران خودرو در این زمینه نیز همواره رتبه نخست داشته و تحویل به موقع از جمله مزیت های این شرکت تولید کننده محصولات برند چری در ایران می باشد . شرکت مدیران خودرو در سالهای اخیر با سرمایه گذاری درست توانسته در بخش آموزش نیروهای فروش خود سرمایه گذاری مناسبی را انجام دهد ، همچنین بحث وضعیت و استانداردهای محل فروش نیز از دیگر موارد ارزیابی بوده است. . قطعا موارد فوق برای مشتریان و شرکت های خودرویی به لحاظ اعتبار از درجه بالایی برخوردار است  و میتواند از عوامل مهم در جلب اعتماد به یک برند منظور شود.

    برچسب ها
    کرمان موتور
    مطالب مرتبط