رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

سرویس دهی رایگان متروی تهران در روز جهانی قدس

عصر خودرو- شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس به طور رایگان به شهروندان خدمات رسانی می‌کند.

سرویس دهی رایگان متروی تهران در روز جهانی قدس
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس سرویس دهی رایگان دارد.
  مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با اعلام این خبر افزود: برای سهولت در تردد شهروندان و راهپیمایان این روز بزرگ، از ابتدای صبح روز جمعه 10 خرداد ماه 98 تا پایان مراسم در خطوط یک، دو، سه، چهار، پنچ، شش و هفت متروی تهران و حومه به صورت رایگان ارائه خدمت خواهد کرد.

  فرنوش نوبخت نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی درفلسطین، غزه و دیگر کشور‌های اسلامی است، تصریح کرد: بیشترین افزایش سرویس دهی در خط 4 متروی تهران که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، برای سهولت در تردد راهپیمایان انجام خواهد شد.

  وی افزود: فاصله حرکت قطار‌ها در این خط از ساعت 9 صبح تا پایان مراسم از 8 دقیقه به 4 دقیقه کاهش می‌یابد؛ همچنین تمامی ایستگاه‌های خط 4 متروی تهران به ویژه ایستگاه‌های میدان انقلاب اسلامی، تئاترشهر، شادمان، توحید، حبیب اله، استاد معین آماده ارائه خدمات رسانی مناسب به شهروندان محترم خواهند بود.

  شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه آمادگی دارد تا در صورت نیاز برای سرویس دهی مناسب‌تر به شهروندان و مسافران محترم قطار‌های فوق‌العاده را در تمام خطوط اعزام کند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط