اوتو ۳۶۰

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد؛

کاهش ۱.۸ درصدی تردد در محور‌های برون شهری

تردد انواع وسایل نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع است

عصر خودرو- براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۳۵ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۱.۸ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

کاهش ۱.۸ درصدی تردد در محور‌های برون شهری
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور‌های مسدود و ممنوع ذکر شده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.
  طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2235 تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.8 درصد کاهش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 15.3 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صورت پذیرفته که هموطنان  با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
  محورهای دارای بیشترین  تردد طی 24 ساعت گذشته


  محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه 1 خرداد تا سه شنبه 7 خرداد 98

  موتورسیکلت:

  تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 98/03/01 تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 98/03/07 از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

  بیشتر بخوانید: کندوان تا ساعاتی دیگر یکطرفه می شود/افزایش 2.3 درصدی ترددها در محور‌های برون شهری

  تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  سواری:

  محور کندوان:

  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز دوشنبه مورخ 98/03/06 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز دوشنبه مورخ 98/03/06 از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

  محور هراز:

  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز دوشنبه مورخ 98/03/06 تا 2 بامداد روز سه شنبه مورخ 98/03/07 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 98/03/06 تا 2 بامداد روز سه شنبه مورخ 98/03/07 از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

  نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی):

  3.1- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

  3.2- محور هراز:

  الف- تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

  ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز دوشنبه مورخ 98/03/06 از محور هراز ممنوع است.
  ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:

  1- محور رامیان- اولنگ - شاهرود، واقع در استان‌های گلستان و سمنان، از مورخ 29 فروردین 95 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  2- محور فرعی شمشک - دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ 17 تیر 96 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  3- محور گنجنامه – تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ 25 آبان 97 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  4- محور گمیشان– خواجه نفس، واقع در استان گلستان، از مورخ 4 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  5- محور قدیم خرم آباد-پل دختر، واقع در استان لرستان، از مورخ 5 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  6- محور اهرم-فراشبند، واقع در استان بوشهر، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد از مورخ 6 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  7- محور شوشتر - چغازنبیل، واقع در استان خوزستان، از مورخ 10 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  8- محور دره شهر - پلدختر، واقع در استان ایلام، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  9- محور پلدختر - کوهدشت، واقع در استان لرستان، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  10- محور کمربندی بستان-سوسنگرد، واقع در استان خوزستان، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  11- محور شهداد – اندوهجرد، واقع در استان کرمان، از مورخ 25 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  12- محور شهداد – نهبندان، واقع در استان کرمان، از مورخ 26 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
  محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای :

  الف) تهران و محورهای منتهی به آن :

  آزاد راه قم – تهران (لاین جنوبی)، واقع در استان قم، از مورخ 2 اردیبهشت لغایت 20 شهریور 98، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 و همچنین روز‌های سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 8 تا 14 هر هفته، به غیر از روز‌های جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، بدلیل اجرای عملیات تهیه حمل و نصب حفاظ مفصلی، حدفاصل کیلومتر 60 تا 500+48، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  آزاد راه تهران– کرج– قزوین (باند جنوبی)، واقع دراستان البرز، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 13 شهریور 98، از ساعت 23:00 تا 04:00، روز‌های شنبه تا چهارشنبه هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری، حد فاصل امام زاده طاهر (کیلومتر 31) تا گرمدره (کیلومتر 13)، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

  آزاد راه تهران– کرج– قزوین (باند جنوبی)، واقع دراستان البرز، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 13 شهریور 98، روز‌های شنبه از ساعت 14:00 تا 18:00، روز‌های یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 08:00 الی 18:00 و روز‌های چهارشنبه ازساعت 08:00 الی 14:00 هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری، حد فاصل تیر شماره 1180 (ابتدای حوزه محدوده آبیک) تا تیر شماره 200 (محدوده گرمدره) تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

  آزاد راه قم – تهران، واقع در استان تهران، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 20 شهریور 98، روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 9 تا 16 و همچنین روز‌های سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 9 تا 14 هر هفته، به غیر از روز‌های پنج شنبه و جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، بدلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی، حدفاصل کیلومتر 0 تا 64، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۱۱ ساعت پیش
    آرشیو