اوتو ۳۶۰

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛

سازمان حمایت همچنان مرجع قیمت‌گذارى خودرو است

خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند

عصر خودرو-رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش جدید ندارند. به گفته وی مصوبه‌ای برای انتقال مسئولیت قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت ابلاغ نشده است.

سازمان حمایت همچنان مرجع قیمت‌گذارى خودرو است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل ازایسنا ،  صبح امروز (شنبه) نشست خبری عباس تابش - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان - و معاونین این سازمان با موضوع تبیین برنامه‌ها و تشریح عملکرد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه برگزار شد.

  در این نشست عباس تابش اظهار کرد: مرجع کارشناسی قیمت خودروهای پرتیراژ، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است و قیمت این خودروها با مصوبه تنظیم بازار ابلاغ می‌شود که تاکنون این وظیفه از سامان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و ستاد تنظیم بازار به شورای رقابت منتقل نشده است.
  وی در ادامه با اشاره به اینکه کامل کردن خودروهای ناقص ارجح‌تر از افزایش تولید کارخانه‌ها است، تصریح کرد: حدود 80 هزار خودروی ناقص در کارخانه‌های خودروسازی وجود دارد که اقداماتی برای تکمیل آن‌ها در دست انجام است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط