رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

توقف اتوبوس‌های شهری در خارج از ایستگاه تخلف است

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: رانندگان اتوبوس مجوز توقف در خارج از ایستگاه‌ها را ندارند.

توقف اتوبوس‌های شهری در خارج از ایستگاه تخلف است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، پیمان سنندجی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سازمان اتوبوسرانی یک حایل یا جداکننده بین بخش زنان و مردان اتوبوس‌ها قرار داده است ولی باید به این نکته توجه داشت که خود شهروندان باید به وظایف اجتماعی عمل کنند.

  وی افزود: در صورت مشاهده حضور مردان در بخش زنان و یا برعکس توسط راننده، تذکر داده می‌شود ولی پس از آن اقدام دیگری توسط راننده انجام نمی‌گیرد؛ چراکه این مسأله می‌تواند سبب حواس‌پرتی آن و بروز تصادفات رانندگی شود.

  وی با تأکید بر ضرورت رعایت وظایف اجتماعی و حقوق شهروندی توسط مسافران، خاطرنشان کرد: مسافران در صورت بروز مشکل در این زمینه می‌توانند با اعلام شماره اتوبوس و زمان حرکت‌ آن به شماره‌ 1888 و یا اطلاع به مسؤول کنترل خط و مسؤول ایستگاه، مسأله پیش‌آمده را اطلاع دهند.

  سنندجی در مورد توقف اتوبوس‌ها در خارج از ایستگاه‌ها نیز بیان داشت: رانندگان اتوبوس به هیچ عنوان مجوز توقف در خارج از ایستگاه‌ها را ندارند و اگر این اقدام صورت گیرد، جریمه می‌شوند. همچنین حرکت اتوبوس‌ها به صورت لحظه‌ای بررسی می‌شود و کنترل سرعت آنها نیز به صورت آنلاین و هوشمند مدنظر است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط