رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

دستگیری ۳مرد در حال تکه تکه کردن پراید

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه از دستگیری سارقان قوی هیکل در حال اوراق کردن یک خودروی سواری خبر داد.

دستگیری ۳مرد در حال تکه تکه کردن پراید
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، سرهنگ چنگیز ایدون  دراین باره گفت: مأموران گشت کلانتری 160 خزانه حوالی ساعت 18:30 روز پنجشنبه در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که مشاهده کردند در یکی از خیابان‌های فرعی و کم تردد، سه مرد قوی هیکل از یک دستگاه خودرو پراید پیاده شده و اقدام به تکه تکه کردن یک دستگاه خودروی سواری پراید دیگر کردند.

  وی با بیان اینکه با مشاهده این اقدام بلافاصله عوامل عملیات کلانتری خزانه نیز به محل حاضر شدند، گفت: در عملیاتی پلیس این سه نفر دستگیر و به کلانتری منتقل شدند که در بازجویی‌هایی اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو سواری و اوراق کردن آن اعتراف کردند.

  ایدون ادامه داد: این افراد در اعترافات خود مدعی شدند که پس از سرقت سواری پراید، قصد داشتند تا قطعات و تکه‌های مختلف آن را به فروش برسانند که دستگیر شدند.

  رئیس کلانتری 160 خرانه با اشاره به بررسی سوابق متهمان دستگیر شده، گفت: این افراد بین 30 تا 35 سال سن داشتند و یکی از آنها دارای سابقه دستگیری بود و دو نفر دیگر فاقد سابقه کیفری بودند.

  ایدون با اشاره به 9 تشکیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، خاطرنشان کرد: این افراد به همراه خودرو مسروقه مکشوفه به دادسرا معرفی شدند تا با حکم قضائی نسبت به کشف دیگر جرایم احتمالی و نیز رسیدگی به جرمشان اقدام شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط