اوتو ۳۶۰

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران خبر داد؛

ابطال ۱۰۹۶ معاینه فنی خودروی دودزا در سال ۹۷

عصر خودرو- حسینی منش گفت: سال گذشته معاینه قنی حدود هزار و ۹۶ خودرو دودزا ابطال و هزار و ۶۵۷ خودرو نیز جریمه شدند.

ابطال ۱۰۹۶ معاینه فنی خودروی دودزا در سال ۹۷
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید نواب حسینی منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران در نخستین جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان در سال جدید اظهار کرد: در سال گذشته ستاد معاینه فنی تهران با همکاری پلیس راهور توانست تست کنار جاده‌ای خودرو‌های سنگین را کنترل کند.
  وی افزود:: حدود 25 درصد خودرو‌های سنگین علی رغم این که معاینه فنی داشتند دود زا بودند.

  وی بیان کرد: سال گذشته معاینه فنی حدود هزار و 96 خودرو دودزا ابطال و هزار و 657 خودرو نیز جریمه شدند.

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران گفت: اکثر خودرو‌هایی که در برخی از مناطق همچون میادین میوه و تره بار، حسن آباد، شوش و پایانه‌های تخلیه نخاله تردد می‌کنند، فاقد معاینه فنی هستند.

  وی افزود: همچنین با همکاری پلیس راهور و راهداری امسال مردودی معاینه فنی خودرو‌های سنگین سال گذشته از 50 درصد به 25 درصد کاهش پیدا کرد.

  حسینی منش تصریح کرد: سال گذشته به دلیل سخت گیری‌های که وجود داشت برخی از خودرو‌ها برای گرفتن معاینه فنی به خارج از استان رفتند و از استان‌های همجوار اقدام به این کار کنند که امیدواریم این موضوع را کنترل کنیم.

  وی ادامه داد: سال گذشته سخت گیری‌هایی برای معاینه فنی خودرو‌های تمام دستگاه‌ها نیز صورت گرفت، اما این اقدام را بر روی خودرو‌های انتظامی نتوانستیم انجام دهیم که این کار نیازمند هماهنگی‌ است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط