رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رندرهای سوپراسپرت GMC به اینترنت راه پیدا کرد

عصر خودرو- رندرهای سوپراسپرت GMC در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو دارای طراحی عجیبی در مقایسه با محصولات موجود در بازار است.

رندرهای سوپراسپرت GMC به اینترنت راه پیدا کرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از کلیک ، شرکت GMC که وظیفه ساخت خودروهای SUV شرکت جنرال موتورز را بر عهده دارد، در ماه های اخیر محصولات زیادی را در معرض دید عموم قرار داده است. از این خودروها می توان به آکادیا و سیرا کربن پرو ادیشن اشاره کرد.

  در حالی که این برند خودروهای غول پیکر تولید می کند، قصد دارد با خودروی Granite وارد بازار خودروهای کامپکت شود. این خودرو در سگمنت محصولات اسپرت قرار نمی گیرد؛ با این حال به تازگی رندرهای سوپراسپرت GMC توسط یک طراح، Nikita Aksyonov به اینترنت راه پیدا کرده است.

  خودروی موجود در این رندرها دارای طراحی عجیبی است. در حقیقت سوپراسپرت GMC از طراحی مشابه با شورولت کامارو بهره می برد (شورولت کامارو مدل 2020 با ظاهر جدید از راه رسید). طراحی بخش جلویی و پشتی این خودرو در مقایسه با نماینده شورولت متفاوت بوده و با الهام از نسل جدید آکادیا طراحی شده است.

   

  در حالی که می توان طراحی بخش پشتی این خودرو را قابل قبول دانست، بخش جلویی آن از طراحی مناسبی بهره نمی برد. استفاده از جلوپنجره یک کراس اوور برای خودرویی اسپرت، ایده جذابی محسوب نمی شود.

  لازم به ذکر است؛ اگرچه خودروی موجود در این رندرها طراحی عجیبی دارد ولی می تواند نشان دهنده آینده این صنعت باشد. انتظار نمی رود در آینده نزدیک شرکت جمس وارد این بخش از صنعت خودرو شود.

  شرکت جنرال موتورز دارای زیرمجموعه های زیادی است و هر کدام از آن ها وظیفه تولید خودروهای مخصوصی را بر عهده دارند. در این میان کادیلاک خودروهای لوکس جنرال موتورز را تولید کرده و شورولت مشغول تولید خودروهای اسپرت است. با توجه به این موضوع، نباید منتظر تولید محصولات اسپرت از سوی شرکت جی ام سی باشیم.
   
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید