رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

۳ فوتی و ۸ مصدوم در حادثه انفجار منطقه کندوان

عصر خودرو- سخنگوی اورژانس مازندران از ۳ فوتی و ۸ مصدوم در حادثه انفجار تونلی در منطقه کندوان خبر داد.

۳ فوتی و ۸ مصدوم در حادثه انفجار منطقه کندوان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، زکریا اشکپور با بیان اینکه در حادثه انفجار تونل در دست ساخت آزادراه تهران شمال، 3 کارگر فوت و 8 نفر مصدوم شدند، اظهار کرد: به دلیل شرایط نامساعد و بارانی در منطقه حادثه انفجار، یک فروند هلی‌کوپتر از استان البرز و چندین دستگاه آمبولانس از شهرهای مازندران به این منطقه اعزام شدند.

  فوت یکی از کارگران محبوس در تونل منطقه کندوان/ 2 نفر همچنان در تونل محبوسند

  پیش از این سخنگوی اورژانس مازندران از فوت یکی از کارگران محبوس در تونل منطقه کندوان خبر داد و گفت: 2 نفر همچنان در تونل محبوسند.

  زکریا اشکپور در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران، از خارج شدن 3 نفر از 5 کارگری که پس از انفجار تونل در دست احداث آزاد راه تهران شمال، گرفتار شده بودند، خبر داد و اظهار کرد: متاسفانه یک نفر فوت کرد.

  وی افزود: دو نفر دیگر به دلیل سوختگی در حال اعزام به مراکز درمانی هستند.

  سخنگوی اورژانس مازندران خاطرنشان کرد: همچنان دو نفر در تونل محبوس هستند و تلاش نیروهای امدادی برای یافتن و خروج آنها ادامه داد.

  انفجار تونل در منطقه کندوان حادثه آفرید/ 5 نفر محبوس در داخل تونل

  پیش از این، سخنگوی اورژانس مازندران از انفجار در داخل تونل در دست ساخت آزادراه تهران شمال در کندوان خبر داد و گفت: انفجار در داخل این تونل در دست احداث، سبب سوختگی شدید 3 نفر و محبوس شدن 5 نفر در داخل این تونل شد.

  زکریا اشکپور در گفت و گو با ایسنا مازندران، از انفجار در داخل تونل در دست ساخت آزادراه تهران شمال در کندوان و زخمی شدن چند نفر در این حادثه خبر داد.

  وی افزود: در ساعت 9 صبح امروز سه شنبه 10 اردیبهشت خبر این حادثه به مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران اعلام شد و بلافاصله آمبولانس های پایگاه های اورژانس دونا و مجلار به محل حادثه در منطقه پل زنگوله اعزام شدند.

  سخنگوی اورژانس مازندران تصریح کرد: تیم‌های اورژانس به همراه سایر نیروهای امدادی از هلال احمر و آتش نشانی در محل حضور دارند.

  اشکپور گفت: اخبار اولیه حاکی از محبوس شدن 8 نفر داخل تونل بوده که با تلاش نیروهای امدادی 3 نفر با سوختگی شدید از تونل خارج شدند.

  سخنگوی اورژانس مازندران خاطرنشان کرد: به دلیل غلظت دود زیاد داخل تونل، عملیات نجات به کندی پیش می رود.

  اشکپور تصریح کرد: از سرنوشت 5 نفر دیگر در داخل تونل اطلاعی در دست نیست و روند امداد رسانی همچنان ادامه دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط